• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Aquaris # YeIIow_Snake # Wizard / Bard (LvL 114)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

life_lesson

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
16 May 2010
Puanı
3
  • Karakter Türü : European
  • Karakter Adı : YeIIow_Snake
  • Server : Aquarius
  • Stats : İNT
  • Build : Wizard / Bard
  • LvL : 113
  • SP Miktarı : 1.522.975
  • Gold Miktarı : 50M
  • E-mail Koruması : Hotmail

Satış Yöntemi & Durum Bilgisi :

• Satış Yöntemi : Elden , Banka Hesabıma , Havale Yoluyla
  • İstenilen Karşılık : Teklif
  • Karakter Satış Durum Bilgisi : Satış Devam Etmektedir.

İletişim Bilgileri :

• Adı Soyadı : Erdem KOLAY
  • Yaşadığı Şehir : Kartepe / KOCAELİ
  • GSM : Gerektiğinde Verilecektir

209t0n9.jpg

2i07om9.jpg

2guys0y.jpg
20ql8b4.jpg

68xwzt.jpg

24en86e.jpg

hvaw6o.jpg

2vtcso9.jpg

oh3f29.jpg

sa öncelikle hayırlı satışlar . diğer konulardan bakarak charına 100TL fiyat biçiyorum kardeşim

a.s. ama char için düşük bir teklif. diğer charlar beni pek ilgilendirmiyor. pazarlağı bu char üzerinden yapalım. teklifi biraz daha yükseltebilirsen mesaj bırak. ama dediğim gibi 100 TL bu char için düşük teklif.

tamam. bende diğer charların satış konularını açayım. hepsinden kurtulmam gerek ;)

​sen bir fiyat verde kardeş bende ona göre almak için çabalıyayım

sa kardeşim bende kocaelide oturuyorum Oyuna girdiğinde Tr_ANG3L_Tr pm at konuşalım çarına talibim

oyundan görüşemeyiz çünkü oyunu bırakalı 2 ay oluyo. burdan görüşelim.

149.99 a olurmu acaba :D way be bi aralar çok fazla fiyat biçmiş birileri çarlarına iyiki satmamışın abi saol :D:D:D

allah allah SELIM_ASIK13@hotmail.com faceden sorgulayabilirsin yada msnden Özelden tel nomuda atabilirim.Aga bana acil lazım çar fiyat kaç bilmiyorum konuşalım hot.koruma varmı falan, nerde buluşurz fan konuşalım

char 21 Temmuz günü elden satış için buluşulacaktır. kamuoyu gelişmelerden haberdar edilecektir :) saygılarımızla ...

ben boş konusmuyorum ge4rcekler bana kıcı kırık çara 200 tl çektin şimdi 114 lwl çarı 150 e satıyosun buda kimin bos oldunu açıklıyo sanırım

Sinan senin karşında askerlik arkadaşın yok lafını tartıp da konuş, charı gerçekten almak isteseydin bir şekilde para ayarlayıp alabilirdin ayrıca konuyu kirletme,alıcak arkadaşa hayırlı olsun şimdiden forumda uniq videoları var buda onlardan biri [Yellow_Snake] killed Uniques.15.05.12 - YouTube :)

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri