• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Aquarius#_Da_Vinci_#Warrior/Cleric(120Level)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan hsynhll
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

hsynhll

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
10 Ağu 2010
Puanı
1
Karakter Bilgileri :

• Karakter Türü : Eu
  • Karakter Adı : _Da_Vinci_
  • Server : Aquarius
  • Build : Warrior/Cleric
  • Level : 120
  • Gold Miktarı : 100m
  • E-mail Koruması : Hotmail

Satış Yöntemi & Durum Bilgisi :

• Satış Yöntemi :Site Aracılığı
  • İstenilen Karşılık : Teklif/Takas tekliflerine açık
  • Karakter Satış Durum Bilgisi : Satış Devam Etmektedir...

NOT: KARAKTER BEST İTEM SETE ŞU HALİ İLE GİREBİLMEKTEDİR. TAKAS TEKLİFLERİNE AÇIĞIM FAKAT SAÇMA TEKLİFLERLE LÜTFEN BENİ OYALAMAYIN 120 LV CHARA 115-110 LV GİBİ SAÇMA TEKLİFLER YAPMAYIN. BANKASINDA STONEDEN BAŞKA GLOBAL VS VARDIR.

KARAKTERİN GÖRÜNÜMÜ

9tz1j.png

SKİLLER

9yfjf.png

İTEMLER PART 1

9tz33.png

İTEMLER PART 2

9tz3s.png

9x0cx.png

Son düzenleme:
hayırlı satışlar ben muaz takas yapmıştık bu çarı. gerçekten güvenilir biridir . tekrar hayırlı satışlar

hayırlı satışlar ben muaz takas yapmıştık bu çarı. gerçekten güvenilir biridir . tekrar hayırlı satışlar
çok teşekkür ederim muaz kardeşim :)

----------

106wizz +104 warr +kaç tl istiyosun?
teklifini önemsemiyorum not kısmını tekrar oku

----------

118 heuksal bıcheon fire closek le takas dusnur musn?
özel mesaj ile ayrıntıları yollarsan bi konuşalım belki anlaşırız

çok dedinya 100 lira ver :D adım kadar eminim bu çara en az 500 tl den fazla harcamıştırlar sen adama 150 200 diyorsun ya şaka gibi
char satışında bunu düşünemezsin ;)

----------

sen istersen forumdaki diğer 110-114 lvl charlara bak o fiyata anca onu alırsın .
2 tane char alacagım kardeşim bu charıda beğendim sen teklif ver dedin bende verdim daha yüksek istiyorsan arttırayım teklifi.

char satışında bunu düşünemezsin ;)

----------

2 tane char alacagım kardeşim bu charıda beğendim sen teklif ver dedin bende verdim daha yüksek istiyorsan arttırayım teklifi.
verebileceğin max teklifi yaparsan daha rahat anlaşırız çünkü 150-200 lira edecek bir karakter değil fazlasını hak ediyor

13d magic +5 ring yerine yeni ring alınmıştır fotoğraflarda mevcut. Satış devam etmektedir.

350tl ye hayır demissin dostum..ben fıkrımı soyluyorum daha fazla etmez..sonucta eventte legend dagıtıldı +5 item dıye bu kadar olmamalı 120 olmasıda cok buyuk bısey deıl..artık BOT devri malum..saygılar sadece inceleyiciyim^^

350tl ye hayır demissin dostum..ben fıkrımı soyluyorum daha fazla etmez..sonucta eventte legend dagıtıldı +5 item dıye bu kadar olmamalı 120 olmasıda cok buyuk bısey deıl..artık BOT devri malum..saygılar sadece inceleyiciyim^^
acelem yok kardeşim acil hemen satılsın diye bir zorunluluğumda yok legend dağıtıldı haklısın fakat bak bi tekrar sete bu itemler 12d legend değil 13d legend

yeni gelişmelerin fotoğrafları en kısa zamanda eklenecektir /güncel

Geri