• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Aquarius # _Haddes_ # Warrior-Cleric(120 Lvl)

Mythology

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
19 Eyl 2009
Puanı
8

• [*]Karakter Türü : Europan
    [*]Karakter Adı : _Haddes_
    [*]Server : Aquarius
    [*]Build : Warrior-Cleric
    [*]LvL : 120
    [*]SP Miktarı : 3,4m ( Gerekli - Gereksiz Herşey Max )
    [*]E-mail Koruması : Hotmail ( karaktere özel, temiz değiştirilebilir.)

Satış Yöntemi & Durum Bilgisi :

• Satış Yöntemi : Banka&PTT Havale - Aracılık(MaxiGame) veya İzmir İçi(Elden)
  • İstenilen Karşılık : 120 TL (Pazarlık Sünnettir. )
  • Karakter Satış Durum Bilgisi : Satış Devam Etmektedir.

İletişim Bilgileri :

• Adı Soyadı : Volkan Sözeri
  • Yaşadığı Şehir : İzmir / Kemalpaşa
  • MSN : volkansozeri@windowslive.com ( adres üzerindeki Facebook [ Rica ediyorum ciddi değilseniz, boş muhabbete eklemeyin. ] üzerinden ulaşabilirsiniz. )
  • TEL : Ciddi Alıcılar ile paylaşılabilir.

[ACIKLAMA] Hesapta hiç jupiter görevi yapılmamıştır. Karakter resimlerde görüldüğü gibi verilecektir, Oyunu oynamaya zamanım olmadığı için satıyorum, kötü yorumlarınızı kendinize saklayınız ve Almayı düşünen arkadaşların buradaki açıklamayı değil, resimleri incelemesini tavsiye ediyorum.[/ACIKLAMA]

[UYARI]Kötü niyetli arkadaşlar hiç vaktinizi boşa harcamayın, Güvenilirliğime dair bir çok telefonla,veya facebook üzerinden veya oyun (sadece aquarius server) üzerinde tanınmış yabancı/Türk oyunculardan daha önce benimle yapılan alışverişler hakkımda referans alabileceğiniz kişilere yönlendirebilirim, Bunun haricinde Kapı gibi MaxiGame aracılık bulunmakta.[/UYARI]
Karakterin Resimleri

Genel Görünüm :

d4gllp.jpg

Genel Görünüm 2 :

723WLl.jpg

Karakterin Skilleri :

DogW1Z.jpg

Karakterin Seti :

32GWZ5.jpg

Karakter Hakkında Ekstra(Job İtemleri, Soyuk C Ekranı,
D Ekranı(Yapılan/Yapılmayan Görev Ekranı), Kasa,Dress vb.)

8mRWyk.jpg

Karakterden 31.08.2014 Güncel Resim. ( Gold Miktarı yenilendi, Dress Hat+Acc Satın Alındı.)

Bo5lz9.jpg

Son düzenleme:
Aquarisin sahibi olarak gördüm artık seni alıştım duruma da ayrıca. Hasat büyük sanırım usta kolay gele :D

Pm atildi duruma gore olumlu olumsuz dönüs yaparsan sevinirim
Pazarlık sünnettir yazdım, vur deyince öldürme huyun var :D

----------

Aquarisin sahibi olarak gördüm artık seni alıştım duruma da ayrıca. Hasat büyük sanırım usta kolay gele :D
Hahaha Teşekkür ederim, Vallahi sorma baba kopamıyorum oyundan bir türlü ne zaman bırakacak olsam "İstenmeyen tüğ" gibi bir teklifle karşılaşıyorum ve reddedemiyorum :D

Karakter çok güzel,dress desen cuk oturmuş pazarlık payı yapma derim, fiyat normal bu karaktere. hayırlı satışlar.

Geri