• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Aquarius # Livia_ #nuker (110 Lv) 5 b GOLD

ilyas2107

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
14 Eyl 2009
Puanı
0

• Karakter Türü : Çin
  • Karakter Adı : Livia_
  • Server : Aquarius
  • Build : Bicheon-nuker
  • LvL : 110
  • SP Miktarı : 15k
  • Gold Miktarı : 2 M
  • E-mail Koruması : Hotmail(Artık farketmiyor değiştirebilirsiniz)

Satış Yöntemi & Durum Bilgisi :

• Satış Yöntemi : Elden (İzmit kocaeli) - Site Aracılığı -
  • İstenilen Karşılık :5B oyun golduna veya (uzun süreli pet)
  • Karakter Satış Durum Bilgisi : Satış Devam Etmektedir.

İletişim Bilgileri :

• Adı Soyadı : İlyas Yılmaz
  • Yaşadığı Şehir : İzmit kocaeli
  • MSN : snoopy4129@hotmail.com
  • GSM : Gerektiğinde verilecektir.

Açıklama Kutusu
Evet arkadaşlar çar resimlerde görüldügü gibi verilecektir çarda item vs yoktur ama zaten oyunda itemler ucuz oldugu için 300m ye bile set yapabilirsiniz sorun olacagını zannetmiyorum zaten istenilen karşılık 5b gold veya ( uzun süreli bi pet) olabilir10b gold yaklaşık 30 tl falan yapıyo o kadar edecegini düşünüyorum saçma düşünceleri olan kendine saklasın.

Son düzenleme:
teşekkürler evet arkadaşlar ben bu 10b yi bow ve pet almak için istiyorum eger 13d+5 legent bow ve uzun süreli pet yani 360günlük pet verenede bu çarı verebilirim sonuçta alacagım goldlada bunları alacagım

Bir tane site hesabına ya da banka hesabına 15 tl yollayabilirim.

ne şimdibu link anlamadım ben

Moderatörün son düzenlenenleri:
Geri