• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Aquarius # SIRACEDDIN # Fire Cold Heuksal(Spear) (113 LvL)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ilyas00
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ilyas00

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
10 Haz 2012
Puanı
0
Karakter Türü : Chin
Karakter Adı : SIRACEDDIN
Server : Aquarius
Stats : İNT
Build : Heuksal/Fire/Cold (SPEAR)
LvL : 113 (18EXP):ko
SP Miktarı : 321 k
Gold Miktarı : 400m
E-mail Koruması : Hotmail

Satış Yöntemi & Durum Bilgisi :

• Satış Yöntemi : Elden , Banka Hesabıma , Havale Yoluyla
  • İstenilen Karşılık : İyi bir fiyat verene vereceğim fazla bir beklentim yok.
  • Karakter Satış Durum Bilgisi : Satış Devam Etmektedir.

İletişim Bilgileri :

• :wwe:Açıklama Kutusu
      Char 113 level olup skilleri FF'dir. Ayriyeten 321 k sp'si bulunmakta.Full seti 13 Dg rare +5 FB'dur.Charın ŞEREF PUANI:2544'dür.10 tane mezun verildi taktirde 1 tane honor buff alınılabilir.Charda 13 Dg Legend +5 Shield bulunmaktatır. 3 adet dress (2 tanesi pwp dresi 1 tanesi luck dress) seti + devil +pet bulunmakta.Oyunda kimseyle problemi bulunmamakta.Charın bankasında stone haricinde başka birşey bulunmamakta. Oyuna bırakma sebebim Üniversite'ye hazırlanmaktır.:rbk:

SHİELD+WEAPON

,
ekil.png

DRESSLER

dressler.png

İTEMLER

proset.png

takweapon.png

SKİLLER

skiller1.png

skiller2.png

C EKRANI

cekran.png

Son düzenleme:
Senin ozell mesaj kapalida msn pek girmiyorum Emre Dodurgalı fface ekle konusalim baya begendim chari

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri