• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Aquarius # Vodge # Warrior-Cleric { 115 Lvl }

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Mythology
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mythology

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
19 Eyl 2009
Puanı
8

• Karakter Türü : Europan
  • Karakter Adı : Vodge
  • Server : Aquarius
  • Build : Warrior-Cleric
  • LvL : 115
  • SP Miktarı : 1,7m
  • E-mail Koruması : Hotmail

Satış Yöntemi & Durum Bilgisi :

• Satış Yöntemi : Banka&PTT Havale - Aracılık(MaxiGame) veya İzmir İçi(Elden)
  • İstenilen Karşılık : 250 TL (Pazarlık Payı Yoktur. )
  • Karakter Satış Durum Bilgisi : Satış Devam Etmektedir.

İletişim Bilgileri :

• Adı Soyadı : Volkan Sözeri
  • Yaşadığı Şehir : İzmir / Kemalpaşa
  • MSN : volkansozeri@windowslive.com ( adres üzerindeki msn veya facebook üzerinden ulaşabilirsiniz. )
  • TEL : Ciddi Alıcılar ile paylaşılabilir.

[ACIKLAMA] Karakterde 3 pvp dressi 1 de lucky dress bulunmaktadır, karakter serverin en eski ve isim yapmış charlarındandır, kimse ile bi sorunu yoktur ölü pet devili bulunmaktadır
karakterin elindeki 2 hand en iyi 12 degree silah olduğundan(başka serverlardada eşi benzerini görmedim) o yüzden değiştiresim gelmedi açıkcası fakat değiştirmek isteyen olursa kasada 4 adet awaken aldım isteyen upgrade[yükseltebilir] edebilir. Karakteri 250 liraya satın alan arkadaşlara ekstra para eder iyi itemler hediye edilecektir ( serverdaki son karakterimdir oyunu bırakıyorum sınavlar ve ihtiyaçtan dolayı ) karakterde 1,7m sp bulunmakta bazı 1 hand balta ve cleri skili up bekliyor ben uplamadım çünkü sp kasıyordum, yeni alan arkadaşa kalmış karar artık. fakat üstündeki sp 3 buildi leveline tamamlar ve üstüne sp artar kötü yorumlarınızı kendinize saklayınız.[/ACIKLAMA]

Karakterin Resimleri

Genel Görünüm :

genelgrnmc.jpg

Karakterin Skilleri

vodgeskills.jpg

Karakterin Seti

vodgetemset.jpg

Karakterin Dress Seti

vodgedressset.jpg

Karakter Hakkında Ekstra(C Ekranı,Kasa vb.)

vodgekasa.jpg

volkan bu kıtanaxın 2h ı degılmı la .PP bu %100 u ben basmıstım hayırlı satıslar
Aynen ta kendisi :) pvpde halen çok işe yarıyor ignoresi olsun,aggrosu olsun,crit falan çok kullanışlı o yüzden 13dg çevirmiyorum :) satayım sana çarı istersen yabancı değilsin fiyatta oynamasyon yaparız :D

Kardes Fıyatta Oynamasyonu bana yap.d dux 200 tlye wer alayım .d komple fakat gızlı yanıt koruması felan war ıse:D olmadı ozelden bı konusuruz genede.d ıyı aksamlar msjnı beklıcem

Kardes ozelden msj attım ama msjlarım gelıyormu bılmıyorum ondan dolayı charı alcam fakat ya bu cuma yada haftaya cuma deıgımız fıyata

Kardes ozelden msj attım ama msjlarım gelıyormu bılmıyorum ondan dolayı charı alcam fakat ya bu cuma yada haftaya cuma deıgımız fıyata

#Satılmadı.
@Konu Güncel

----------

Cüzzi bi miktar pazarlık payı olacaktır . iyi akşamlar iyi oyunlar, hayırlı ramazanlar dilerim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri