• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Araba bozuldu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan MrVice
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

MrVice

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
4 Şub 2011
Puanı
88
Arkadaşlar bizde Renault Megane HB3 var öyle galiba ruhsat arabada kaldı tam bilemiyorum bu araba kart ile açılıyor felan herşeyi elektronik anahtar deliği bulamadım kapıda dün gece aküsü bitti veya temas etmiyor kapıları kitli açamıyorum uğraştım baya anahtar var bitane karttan çıkıyor ama onu sokacak yer bulamadım :D :D acaba bir bilginiz varmı dışarıdan kaputu nasıl açarız veya kapıyı , servisi aradım gelmek için 90lira istedi dedim kalsın napabiliriz :D camı kırmak dışında

tek gelmeye 90lira dedi adam gelcek açacak nasıl acacak onu bilsek bende öyle açarım :D adam söylemedi ya bu araba illa açılır ama nasıl olacak

tek gelmeye 90lira dedi adam gelcek açacak nasıl acacak onu bilsek bende öyle açarım :D adam söylemedi ya bu araba illa açılır ama nasıl olacak

sen bir oto tamircisine veya elektirikçiye git arabanın durumunu anlat onlar sana ne yapılacağını söyler. :)

Arabanın anahtar deliği yok diyor nasıl açacak :D

Hocam elektronikçilere felan git dicem de arabaya giremiyosun :D Bence servise 90 tl ver camı kırmaktan başka çaren kalmaz camda 90 tlden fazla eder :D
Sanki anahtar deliği olunca anahtar sokup açıyor :D Çilingirlerin her kapııya farklı yöntemi vardı ve araba kapılarınıda açtıklarını biliyorum.

Arkadaşında dediği gibi ya bi oto tamirciye gidip sor yada bi çilingiri arayıp sor yapabiliosa en azından daha ucuza gelir

Bildiğim kadarıyla kapı kolunun altında gizlidir, kapı kolunun oraları biraz karıştır kardeşim

----------

Şöyle söyliyim en azından megane II de öyleydi.

Bildiğim kadarıyla kapı kolunun altında gizlidir, kapı kolunun oraları biraz karıştır kardeşim

----------

Şöyle söyliyim en azından megane II de öyleydi.
valla kırdım o kapı kolunu anahtar deliği bulamadım ya :D aramaya devam :D para vermek istemiyom ya :D

arkadaşlar çalıştırdım arabayı :D
babam kapı kolunu kırdı birde :D
çekicin arkasını kaput arsına sıkıştırıp yükselltim sonra oklava alıp aküye dogru soktum ve akuyu oynatmaya başladım zorladım ve temas etti çat açıldı :D:D sonra tabi direk koştum kaputu açtım vidaları sıktım felan şu an 0 sorun kapı kolu yok tabi :D

Geri