• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Araba kazası hakkında ufak bi kaza

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Thaxe
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Thaxe

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
14 Nis 2013
Puanı
17
Beyler duran arabanın aynasını kırdım yanlıslıkla ama içinde ki ayna sadece baktım cıkan yok tapacak bir sey yoktu gitmek zorundaydım içime dert oldu bi sıkıntı cıkarmı adamıda bulamam buralarda

Sent from my iPhone using Tapatalk

----------

Bende bir sey yok ayna kapandı sadece benimkinin

Skntı çıkmaz kul hakkı olur.

Ayna diyip geçmemek lazım elektirikli,ısıtmalı vb şeklinde elektronik bir ayna ise kötüsü 500-600tl tutuyor.

----------

Bu arada geçmiş olsun

Sıkıntı şöyle çıkabilir ben aynayı kırdım o zamanlar clio vardı yeni aynalar pahalı oldığı için kazalı arabadan arkadaşım bulup vermişti. Ama yeni arabada dediğin gibi ayna deyip geçmemek lazım. Herşeyi geçtim keşke not ile telefonunu bıraksaydın. Adam arayıp sıkıntı yok kasko yapar diyebilirdi. Şimdi biraz küfür yemiş olabilirsin.

Geçmiş olsun, Allah daha büyüğünü göstermesin. Geçen sene arabasına 2-3 kız bindirip hava olsun diye şeridi ortalayıp hızla gelen bir serseri yüzünden bir aracın aynasına vurdum, benimki kırıldı da adamın aynası sadece kapandığı tarafın tersine döndü, inip kontrol ettim, düzeltip gittim. Umarım tekrar başına gelmez ama gelirse telefon numaranı bırakmanı öneririm, ne olur ne olmaz.

Cevaplarınız için teşekkür ederim sorun çözüldü

Geri