• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Araba Onerisi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan HeaveN_
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

HeaveN_

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
18 Ağu 2010
Puanı
1
Arkadaslar merhaba boyle bir konuyu size danismak istedim. Yaklasik 150bin tl ye kadar butcem var ve yeni bir araba almak istiyorum. Aklimda mercedes e180 - bmw 520i - veya Land Rover Evoque var siz hangisini onerirsiniz? Kullanan arkadaslar varsa onlarinda fikirlerini almak istiyorum. Herkese tesekkurler simdiden..

Arabalardan anlamam ama Land rover evoque görünüş bakımından iyi duruyor :D tank gibi

Bunlar iyi araçlarda Volvo s60 veya volvonun jiplerini tavsiye ederim aslinda parçaları yeterince bulunabilir değil ama sürücü dostudur.

Arabalar konusunda bana gel :)
Sana mercedes cls 350 önerirdim fakat bütçeni aşıyor bende 350 cdi var 2011 model gayet memnunum :)

Bunu arabalari düşünüyorsan yıllık vergilerini de düşünmelisin .

E180 tip olarak güzel araba fakat aracın arkası kavisli olarak aşağıya doğru geldiği için arka koltukta oturmak eziyet 1.80 boyundaki birisi kafasını yana eğerek oturmak zorunda.
Burada çoğu kişi araçları görünüşlerine göre sana söyler ama ben istediğin konuda detaylica bilgi veririm sana.

GT-I9500 cihazımdan gönderildi

Arabalar konusunda bana gel :)
Sana mercedes cls 350 önerirdim fakat bütçeni aşıyor bende 350 cdi var 2011 model gayet memnunum :)

Bunu arabalari düşünüyorsan yıllık vergilerini de düşünmelisin .

E180 tip olarak güzel araba fakat aracın arkası kavisli olarak aşağıya doğru geldiği için arka koltukta oturmak eziyet 1.80 boyundaki birisi kafasını yana eğerek oturmak zorunda.
Burada çoğu kişi araçları görünüşlerine göre sana söyler ama ben istediğin konuda detaylica bilgi veririm sana.

Aslinda aklima en cok yatan ya 5.20i yada e180 bunlar hakkinda bilgi verebilirseniz cok mutlu olurum

Dediğim gibi e180de arka koltuklarda oturmak eziyet gibi birşey.
520i değil de benim 5.25 xDrive kullanma şansım oldu gerçekten fiyatına göre çok performans düşüklügü sezdim gerek şanzıman gerekse yol tutuş kesinlikle 3 serisine aitmiş gibi hissediliyor içinde kullanılan malzeme 1 serisinden de kötü neredeyse.

bmw hem görünüş hemde hız açısından iyidir bende bmw e30 kullandım ki eski kasasından memnun kaldım 5.20 i yi de kullandım rahat ve görünüş açısından on numara bi araba.

bmw hem görünüş hemde hız açısından iyidir bende bmw e30 kullandım ki eski kasasından memnun kaldım 5.20 i yi de kullandım rahat ve görünüş açısından on numara bi araba.

O kadar emin olmayın siz sadece görünüşüne bakarsınız oooo bmw dersiniz ama işi boş çıkar. Benim kullandığım araba 95.000¤'luk arabaydı ama sanki bmw 5.25 değil de bmw 3 serisindeyim.

bmw veya mercedesten baska onerebileceginiz arac varmi max 155-160tlye ?

Bmw 520i ve Mercedes e180 ile ilgili bir kaç bişey söyleyeyim öncelikle 520i e180'e göre daha çok yakan bir araç ama sürat konusunda 520i daha iyi 520i'de 8 vites var iken e180'de 7 vites mevcut, 520i'nin motor gücü e180'e göre biraz daha iyi.

Önerebileceğim Bmw 3.20d uzun yolculuk yapma imkanı bulmuştum gerçekten
insana uçak konforu gibi his veriyor,çok rahat çok iyi bir araç.

yzc6YnL.jpg

Wv cc olabilir. Bence yazdıklarından Land Rover yolda çok duruyo :D

Geri