• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Arabamın Stili Sizce Nasıl Olmuş

CottonCandy

Atlas Evren
Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
26 Tem 2009
Puanı
472

105a2ko.jpg

İ20 2016 Model Aracımı Böyle Bir Stil'e Getirdim Yorumları Alalım :D

Son düzenleme:
Kerim farın altındaki yarım kısım olmasa daha hoşmu dururdu acaba tam öndende çekip koysana

Hocam hayalimde ki modeli yapmışsın seni tebrik ediyorum. Bunu nerde yaptırdın bende hemen gideyim :D

Çok güzel durmuş, ay yıldızı tam ters konuma koysan daha hoş durabilirdi. Geri kalan her şey ahenk içinde, kazasız belasız.

güzel olmuş

- - - Güncellendi - - -

birazda siyah kullanırsan çok iyi olabilir

Dolmuşcu olacaktın sanki kanka :D Araç efsane :D

cumhuriyet koop suruyoruz :D eyw kanka

- - - Güncellendi - - -

güzel olmuş

- - - Güncellendi - - -

birazda siyah kullanırsan çok iyi olabilir

herkes siyah demişte ben kırmızı seviyorum eyw kardeşim

- - - Güncellendi - - -

Ters olmasının sebebi sanırım öndeki araç dikiz aynasından bakınca onu düz görebilmesi.

Konuyu yeni görüyürum bu arada efsane olmuş. :D Bazı yerlere fiber atmak da güzel olabilirdi aslında. :)

mantıklı aslında :D eyw fiber işe girmedik daha :D

Geri