• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Arabayı beğendim son olarak size danışmak istiyorum :)

Bize söz düşmez bence arabayı beğendiysen ve en önemlisi bence canlı görmek içini kontrol etmek ve bir kaç tur atmak ardından hala beğeniyorsan hayırlısıyla almak.

dediğin gibi her ihtimale karşı usta ile gitmende fayda var.. Hele ki şu zamanlarda dürüst veya sorunsuz bir alışveriş yapmak neredeyse imkansıza yakın. şimdiden hayırlı olsun & kazasız belasız kullanman dileğiyle :)

bizim araba 2006 avensis; 63.000 km'de, kendi kendime " ulan bizim kadar az km kullanan araba var mı diyordum, herif 2004'de 70.7k km de :D"

Otomatik vites alma bence masraflı olur manuel bul bana sorarsan :D

dediğin gibi her ihtimale karşı usta ile gitmende fayda var.. Hele ki şu zamanlarda dürüst veya sorunsuz bir alışveriş yapmak neredeyse imkansıza yakın. şimdiden hayırlı olsun & kazasız belasız kullanman dileğiyle :)

bizim araba 2006 avensis; 63.000 km'de, kendi kendime " ulan bizim kadar az km kullanan araba var mı diyordum, herif 2004'de 70.7k km de :D"

Araba çok hoşuma gitti ya inş babamda razı olurda alırız bakacaz artık hayırlısı :D
Otomatik vites alma bence masraflı olur manuel bul bana sorarsan :D

Yok osman megan2 ler hep triptonik düz istemiyorum ya pek sıkıntı çıkacağını sanmıyorum yinede :D

Güzel gibi görünüyor. Otomatik vitesler çabuk bozulabiliyor manuel olsa daha iyi olabilirdi.
Kilometresi gayet yerinde hayırlı olsun ne diyeyim.

Güzel gibi görünüyor. Otomatik vitesler çabuk bozulabiliyor manuel olsa daha iyi olabilirdi.
Kilometresi gayet yerinde hayırlı olsun ne diyeyim.
Bence alakası yok bizim 96 model toyota corolla vardı otomatik vites taş gibi arabaydı hiç bir sorunu yoktu şuana kadar aldığımız arabaların hepsi otomatik vites ve hiç bir sorun yok.

Bence alakası yok bizim 96 model toyota corolla vardı otomatik vites taş gibi arabaydı hiç bir sorunu yoktu şuana kadar aldığımız arabaların hepsi otomatik vites ve hiç bir sorun yok.

Otomatik viteslerin manuel viteslere göre bozulma olasılığı daha fazla diyorum bende.
Sizin başınıza gelmemiş, başkasının başına gelmiştir.
Ayrıca otomatik ile manuel vites farkları da bulunmaktadır.

Otomatik viteslerin manuel viteslere göre bozulma olasılığı daha fazla diyorum bende.
Sizin başınıza gelmemiş, başkasının başına gelmiştir.
Ayrıca otomatik ile manuel vites farkları da bulunmaktadır.
Bende alakası yok diyorum :) tabikide manuel ile otomatik arasında fark var :)

Otomatik her türlü daha rahat ya gerek yok manuale ama tabi sürmeyi de bilmek lazım manuali :DAraba gayet güzel bu arada

Kankacım megane'ı tepe tepe kullan tank gibi araba. Allah kazasız belasız binmeyi nasip eder inş. :)

Geri