• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Arabesk Rapin Yeni sesi !

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan MrCaner
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

MrCaner

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
26 Ara 2011
Puanı
171
tüm arabesk rapçileri unutun bu yeni biri bu Esmer 09 ! yakında klip sizlerle olucak. beat by dj Gundem.

----------

arkadaşlar biliyorum sürekli replaya basıp tekrar tekrar izliyorsunuz ama konuyada yorum yazın lütfen şarkıya bağımlı kalmayın.

Bizim şehrimiz de olmaz böyle şeyler derken bunu da gördük ya. Gidiyorum ben Aydın'dan. :drym: Neden utanıyorsun ki demeyin biz Aydınlılara. Sizin şehrinizde olsa sizde bizimle aynı tepkiyi verirsiniz. Ayrıca Efe'yiz oğlum biz. Bunlar bize ters. :)

yakında klip ile birlikte harmandalı beatiyle yeni parçamız geliyor ben esmer 09'un menajeriyim

----------

nasipse klibimiz kanal(bahçelerin su kaynağı olan yer) de çekilecektir şu astim kanalının umurlu ucundakinde işte

yakında klip ile birlikte harmandalı beatiyle yeni parçamız geliyor ben esmer 09'un menajeriyim

----------

nasipse klibimiz kanal(bahçelerin su kaynağı olan yer) de çekilecektir şu astim kanalının umurlu ucundakinde işte

lahama yakın birşey yani sponsorumuzda köyün muhtarıdır arkadaşlar.

bu geceden uçak biletimi alıp aydına gidiyorum esmer abimle fotoğraf çektiricem imzalı cd sini alıcam yada ben cd götürem abime doldurur bide imzasını atar verir. :sevgi

Nicki görmesem başka birisi paylaştı yazıp ciddiye alıcaktım :D iki sıfır bir üç

Geri