• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Arabia Town[%100 Working]

AmonRaKaos

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
14 Eyl 2012
Puanı
4
Fazla anlatmaya gerek yok arkadaşlar Önceden bir arkadaş açmıştı konuyu fakat kaldırılmasını istedi kendisi kaldırdılar bende paylaşmak istedim az düzenleme yaptım kodlarda hatalı vermişti bazılarını Başta Söyleyim Alıntıdır Fakat 2-3 düzenleme bana aittir .

CarizmaSilkroad Arkadaşımız paylaşmıştı fakat ekleyemeyenler olunca sinirlendirdiler kaldırılmasını istedi

g277n.jpg

Buyrun Download Linki : . File Upload, sharing and hosting. Serviss failu, foto un bil

Bu arada Ben İhsan Striker Uslu Yapamayan Olursa Yardımcı Olabilirim Faceden

Ihsan Striker Uslu | Facebook

VirüsTotal : https://www.virustotal.com/file/f3b...e849919d8536d713309ead48effc28cb139/analysis/

Moderatörün son düzenlenenleri:
Konu ile pek alakalı değil fakat, size bir soru sormak istiyorum acaba konuları açtığınız zaman bölüm görevlileri tarafından denetlenicektir yazısı çıktımı yoksa konuyu açtığınızda direk açılmışmıydı ? Çünki açılan konular öncelikle bölüm görevlileri tarafından incelenip uygunsa onaylanır.

hangi txt de duzenleme yaptın kardes?Ben videoda da gosterdim bir sorun olmadı.Hangi txt'de degişiklik yaptıgını soylersen bana da yardımcı olursun.Sadece sehir ici teleportunda sorun vardı onun da fixli halini vermiştim.

CarizmaSilkroad verdiği txtde sorun yok krmfrnc verdiği txt hatalıydı oda buyuk bir proplem değil düzeltilebilirdi.

----------

Bu arada mob spawnı çözdün mü party li mob olayı

Peki bunların media ve databese girişleri tamam, particle, data,map gibi dosyaları nerede acaba ?

Media,data,particles,map gibi dosyalarını oyuna nasıl ekleyebilirim ?

Fazla anlatmaya gerek yok arkadaşlar Önceden bir arkadaş açmıştı konuyu fakat kaldırılmasını istedi kendisi kaldırdılar bende paylaşmak istedim az düzenleme yaptım kodlarda hatalı vermişti bazılarını Başta Söyleyim Alıntıdır Fakat 2-3 düzenleme bana aittir .

CarizmaSilkroad Arkadaşımız paylaşmıştı fakat ekleyemeyenler olunca sinirlendirdiler kaldırılmasını istedi

g277n.jpg

Buyrun Download Linki : . File Upload, sharing and hosting. Serviss failu, foto un bil

Bu arada Ben İhsan Striker Uslu Yapamayan Olursa Yardımcı Olabilirim Faceden

Ihsan Striker Uslu | Facebook

VirüsTotal : https://www.virustotal.com/file/f3b...e849919d8536d713309ead48effc28cb139/analysis/

Thank you, from the new upload files. Connection to be invalid

Geri