• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Arabic

ApAcHe_07

Black Pearl
Aktiflik
K.Tarihi
4 Eki 2012
Puanı
63
Arkadaşlar iSroda Araplar Çoğunluk Da Onlarla Anlaşabilmem İçin Arapça Bilmem Lazım :D Bildiğiniz Kelimeleri Yazarsanız Çok Sevinirim Bende Bildiğim 1,2 Kelimeyi Yazayım Bilginiz Olsun. Sizlerde Bildiğiniz Kelimeleri Yazarsanız Çok Sevinirim :D Anlaşmada Kolaylık Oluyor.

Arabic:

3amel aih = nasılsın
Tmam = güzel
el7 = iyi
enta asmk eh = adın ne
3andek kam san = yaşın kaç
we enta = ya sen
el7 amd ll illah = iyiym elhamdülillah demek :)

Bildiğiniz Başka Varsa Yazarsanız Çok Süper Olur :D
İyi Forumlar.

3andekkamsan
ben bunu şifre olarak kullanırım, sağol Ufuk.

D7K0fIc.jpg

abi adamların çoğu zaten ingilizce biliyor diye biliyorum ben fakat çok farklı bir ingilizce konuşuyorlar :D kısaltmalarla arapça mı öğrenilir ya :D

a7a , ahm34r, hey mısırlı buraya bak hayat boş pompala çoş heyy Kahire'ye gelecem bak mısırlı sisi pisi pisi nabıyo iyi mi :D

konuyu sabitleyelim :D ayrıca bazen Almanlarda oluyor onlar içinde yazı verin iki üç kelime :D

Koskoca Forumda Mısırca Bilen Yokmu :D

----------

Yeni Öğrendiğim Kelimeler :
sho esmak : adın ne?
fen anta : nerelisin
3mal eh : naber
ana : ben
anta : sen
howa : o

Daha gelirse eklicem :D mısırlı dostlarınıza kullanın :D bilen varsada yazsın :D kimse arapca bilmyor muuu :D ?

olm bırakın şu muhabbet işlerini pazarlık öğretin vur parçala indir gibisinden kelimeler yazın :D napacağız günaydını nerelisini :D adam arap bildiğin esmer pişik olmasın diye şalvar giyenlerden :D :pispis

Geri