• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Arablar zbotu isroya ayarladı mj bot yaptılar

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan fhdd
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
centerbotda ordan çıktı arz talep meselesi 3-5 kullanıcı için şahsen ben uğraşmam.

Nasilki batida olan teknoloji doguya bize gec geliyorsa.

Ayni sekilde bizdende oraya daha doguya daha gec gidiyor.

Simdi orada cok popülerdir bu yuzden iclerindeki yetenekli arkadaslar üretime gecmislerdir.Biliyoruzki artik Tr'de sro populerligini kaybediyor.

Bahane üretmekte üstümüze yok maşallah

Popüler iken çok bot ürettik

Son düzenleme:
O zaman siz üretmeyi deneyin, buna bahane degilde tembellik diyebiliriz. Tüketim toplumu olmaya alistirildik, birseye ihtiyac oldugunda da, tembellik yapiyoruz o niye yapmiyor bu niye yapmiyor ben nasil yapabilirim demiyorda bahane üretiyoruz dedigin gibi yine tüketmeyi bekliyoruz.

----------

Bahane üretmekte üstümüze yok maşallah

Popüler iken çok bot ürettik

Ayrica imzanizdaki reklami kaldirmazsaniz ban yiyiceksiniz reklam yasaktir.

Ben uğraşıyorum editlemeye

Kimseye yapın demedim neden yapmıyoruz dedim ben dahil,bu forumu çok seviyorum onu yapacak insanların olduğunu düşünüyorum sadece

bu botu indirp kullanan varmı ben indirdim 1.09 versiyonunu açamadım xp de çalışmıyor galiba

----------

yapabildilerse kullanalım 2 aydır oyuna girmiyorum bile

mjbot ile girmeye çalıştım da bot server kapalı diyor girebilen varsa anlatabilir mi ?

Son düzenleme:
kardeşim ibot düzgün çalıştırabiliyormusun ?

Geri