• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

ARAM ASHE 21:45 Min

ibosivas58

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
26 May 2009
Puanı
22
n149.jpg

Yarım saattir inceliyorum fotoğrafı :D İlginç olan ne var çözmeye çalışıyorum,anlayan biri varsa haber etsin :D

death kaybı yok 7/0/20 skoru var ayrıca item almamış ve karşıdakiler asheyi tebrik ediyor hatta biri cheat engine yerine asheengine yazmış yani hile kullanıyor gibisinden

kısacası : adam kink :D

death kaybı yok 7/0/20 skoru var ayrıca item almamış ve karşıdakiler asheyi tebrik ediyor hatta biri cheat engine yerine asheengine yazmış yani hile kullanıyor gibisinden

kısacası : adam kink :D

Kardeş incelemen kaç dk sürdü herhalde yarım saat değildir:D olaya özet bile geçmişsin:D eyw

Direk böyle zeka olarak girmen cidden yanlış bende aram ı bilmiyordum taaki çok merak edip oynayana kadar baktım ölmüyorum item alamıyorum sordum ettim anca öğrendim :D

Geri