• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Aranızda Silkroad Carı Hediye Edebilcek varmı :)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan JeeKi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

JeeKi

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
7 Şub 2011
Puanı
92
İsroya başlamayı düşünüyorum belki aranızda 60*70 level carı olan vardır oynamayan varsa verebilirmi :)

dostum yanlış hatırlamıyorsam silkroadda oto başlatgıç itemleri plus ticketlar falan dolu oluyor çarın üstünde zaten bota koyarak bi günde 70-80 sen kendin yaparsın zaten başkasının bildiği hesap bilgilerini almaya uğraşa bence. Başlangıçta ve 90 lvl de olmak üzere 2 plus + ticketlar veriyor bir sürü zaten

1 gün içinde 70-80 yapmak abartı oldu ki zaten yapılamazda (pandora & monster alınması gerekir onada para yetmez :D ) o kadar sp kasılamıyacağı için gerekli skillerin hepside açılamaz ve 2. plus 80 levelde geliyor.İ-sro'ya başlıyacaksan maddi birikimin,bütçen var demekki oyuncuların yoğun olduğu bir serverda hazır karakter almayı hiç düşünmedinmi?

Geri