• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Arap Bölgesi Mobları

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

IMLEGEND

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
152
Evet arkadaşlar moblar bunlar bildiğimiz manyangy, ujigi, movia gibi moblar var biraz renkleri değişmiş o kadar :D

Ito4A.jpg

AJnmz.jpg

IJ6VR.jpg

ZMqz6.jpg

c4RRJ.jpg

dHKBE.jpg

fBUaT.jpg

Moderatörün son düzenlenenleri:
Gerçekten hayal kırıklığına uğradım şimdi ben daha değişik bir uptade bekliyordum fazla birşey eklenmemiş 3-5 skill ve yeni arap bölgeleri.

Bunun sroyla alakasi bile olmadiğini düşünüyorum bune bole costantın gibi ? + sikillerde değişik isroda birak sikil resmini yeni sikil bile getirmedi adamlar 13d de siz neden bahsedionuz resmen saçmalık boşdurmaktan yedir hareket maksat gonuller coşşsun 2-3 dakika luksumuz olsun bumu ?

Bunun sroyla alakasi bile olmadiğini düşünüyorum bune bole costantın gibi ? + sikillerde değişik isroda birak sikil resmini yeni sikil bile getirmedi adamlar 13d de siz neden bahsedionuz resmen saçmalık boşdurmaktan yedir hareket maksat gonuller coşşsun 2-3 dakika luksumuz olsun bumu ?

Arkadaşım synx yeni gelicek olan town ve skilleri ekledi isroyada ne zaman gelicek bilinmez.

Geri