• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Arapça şarkı öneri

ibosivas58

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
26 May 2009
Puanı
22
Arkadaşlar youtube gezinirken bu videoyu buldum bilmiyrum hoşuma gitti arapça bildiğiniz müzik varsa yorum atarsanız sevinirim.

Bu arada şarkıyı söyleyen bayanda çok tatlı yaw :)

Bu da Inna yeni değişik trend şarkısı çoook iyi ^^

Arap ablaların güzelliği tartışmasız. Gırtlaklarıda öyle.George Wassouf var çok dinlediğim.Sesi hoşuna gitmeyebilir ama şarkılarının anlamları çok büyük.Nancy Ajram var birde.Onun seside çok güzel.Bir bayan şarkıcı daha vardı ama adını hatırlayamadım.Hatırlayınca yazarım tekrar.Bu iki kişinin albümleri arasında dolaşırsan kendine güzel parçalar seçebilirsin müzik olarak çok güzel şarkıları var illa anlamak gerekmiyor.

Birde bu son 1 haftadır dinlemeye başladığım bir şarkı var arapça olduğunu düşünüyorum çok hoşuma gitti :D

Te ma etmaje- remix versiyonu.

Geri