• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Archeage Bedava Assasin Kostümü Alma Rehberi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

IMLEGEND

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
152
maxigamebanner1.png

maxayrac3.jpg

Merhabalar,

Oyuna Yeni baslayan arkadaslar oyunda kostum sistemi var ancak yenı baslayanlar ıcın bu bıraz sıkıntılı..

bunun için size çözüm sunmaya karar verdim.Biraz uğraşarak kendı kostümünüzü yaratabilirsiziniz..

Öncelikle size oyunda bıraz ugrasak yapabılecegınız köstümleri göstereceğim.

j5NnmJ.png

vEN4Ov.png

Bu gördüğümüz lvl 16 açılan Mahadevi haritasına girince otomatik atanan quest göreivini takip edek alıyoruz...

Nui Irkında ise Gweonid Forest haritasina gelince otomatik ataniyor.

pgNEYo.png

Bu Kostümüz ise Mahadevi ile Gweonid Forest gorewlerini takip ederken craft cloth seti craflamamız gerekiyor.

vENZmr.png

Benim Favori kostümüm 50 lvl Grimghast Rift bossundan düşen kıyafetimiz

Öncekikle arkadaşkar bu kıyafetlerimiz bazısı düşük level.

Bunları yuksek lvl bı 50 ozelligi yapmak için image basmamız lazım yani görünüş.

Bunun için AH yani kısayol market pazarlama yerınden Faction Alembic denilen item alıp unlara basmamız gerek.

Bastıkdan sonra black [Demirci] gidip basmamız gerekir.
Alıntdır.

Geri