• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Archeage EU Ekibi

Mc_Shadow

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
20 Nis 2009
Puanı
0
HER ŞEYİ UNUTUN! ARCHEAGE GELİYOR. BUİLDİNİ SEÇ VE SEN DE ARAMIZA KATIL!

Malum Archeage EU Alpha aşamasında. Bunun sonrasında kapalı beta ve açık beta olacak. Biz de ekibimizi kuralım ve daha keyifli bir oyun için birlikte olalım diyorum.

[BILGI] Aranan kriterler :

+18 yaş
Geçmiş MMORPG bilgisi.
Party play konusunda tecrübeli
Team Speak 3 kullanacak
Özellikle geceleri online olabilecek arkadaşlar.

[/BILGI]

[NOT=İletişim] İletişim için lütfen e-mail ve kişisel bilgilerinizi barındıran bir özel mesaj atınız.
Cep telefonunuzu ve oynamayı düşündüğünüz buildi de yazarsanız sevinirim.[/NOT]

Kahraman abiğğğ ö.m attım okur musun :(

Samsung Galaxy S4 Cihazımdan Tapatalk Kullanarak Gönderildi.

hay anasını satayım ya tam staj vakti her şey üst üstemi gelirr , şans yok arkadaş :D beta için key mey vs şimdidenmi alıcaz yoksa daha belli değil mi?

Ne zaman açılacağı konusunda kesin bir bilgi yok ama henüz daha çok var gibi gözüküyor.

Betaya giriş paralı. Tabi alpha'ya girmekten daha şerefli 50$'a girebiliyoruz. Alpha 150$. Yuh şeyinin şeyi dedirtmiyor değil hani!

Son düzenleme:
Ben 49 dolara satın aldım cbt1 kapandı cbt 2 yi beklıyorum yenıyım oyunda oyun gecmısım var baya farklı oyunlar ile alırmısınız aranıza yas 22

Su an Epin sitelerinde satışı yok maalesef , başlasak bile bir yerden sonra takılabiliriz.

Geri