• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

ArcheAge Online Resimler/Videolar

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

IMLEGEND

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
152
ArcheAgeLogo.png

ArcheAge Online Resim ve Videolarınızı bu konu altından paylaşabilirsiniz.​

çok güzel bir oyun oynamak isterdim kesinlikle.

Hocam ben oynadım fakat ahım şahım birşek yok en iyisi Black Desert'i beklemek :)

Anlatanlar efsaneleştirmişlerdi.Şimdi sen böyle diyince hevesim kaçtı :drym:

Hocam ben oynadım fakat ahım şahım birşek yok en iyisi Black Desert'i beklemek :)

Black Desert grafikleri bu oyunun yanında sönük kalıyor, bu oyunun oyuncu sayısı avrupada az olmasının sebebi p2w ağırlıklı olması. Fakat ben p2w oyuncusu olmamama rağmen orta seviyelere emeğimle gelebildim, devamında ise üst sıralara yerleşebilirim. Oyunun işleyişi dediğim gibi p2w dayalı olsa da sonra zamanlada geçtiğimiz mart 2018 den sonra işleyişi bir hayli değişti. P2w oyun anlayışı yavaş yavaş düşüyor oyun içerisinde. Bu oyunun hastası olmamanız elde değil girip güzelce oynamanız yeterli. Şuan avrupada bulunan Ezi serverında oynuyorum, arkadaş çevremiz kendi isteğimiz doğrultusunda az, biri yabancı 7 kişi olarak oyunumuza devam ediyoruz ve p2w oyuncuları kesebiliyoruz öyle söyleyeyim. Gelin görün derim. Benim aslında rekabette gözüm çok olmuyor, grafiklerle oyunun PVE yönü daha çok hoşuma gidiyor, ama PVP ye de hayır demiyorum, gerekirse kan çıkarıyorum :D Beklerim..

Geri