• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Archeage Private Server

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan jWAiN
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

jWAiN

Necromancer
Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
10 Mar 2011
Puanı
75
Orjinal ArcheAge Patron fiyatı şuan ki kur ile 100 TL yi geçiyor, haliyle almaya çekinen insanlar var ve bu nedenle oyuna başlamak, tekrar başlamak istemiyorlar ( Ben dahil ). Size NA sunuculu private server linkini bırakıyorum buraya. Oyunda exp kasmak aşırı kolay, orjinale nazaran, Patron buff beleş yani karakteri açtığınız andan itibaren üstünüzde bulunuyor Patron buff ( Bu özelliği çok iyi ), 52 levele kadar farm yapamıyorsunuz, ağaç dahi kesemiyorsunuz ( Bunu karakter açıp her yeri doldurmalarını önlemek için yapmışlar, tarlalar, evler vs. yer kalmaz yani böyle olsa, birde benim diğer düşüncem karakteri açıp laborunu farma harcayarak level kasmanın önüne geçmek istemeleri, tabi bu düşük bir ihtimal :) ). Göz ardı ettiğim başka özellikler vardır oyunda, siz bir girip bakarsınız ya da araştırırsınız.

Ben haranyada oynuyorum, bir kaç Türk ile karşılaştım, onlar da ilk defa bir Türk ile karşılaştılar, demek ki baya az bizim milletten oyunda :)

Nick : Hyaden

Buyrun site linki ;
https://na.archerage.to/

r1RlYa.png

nlm2va.png

Son düzenleme:
Harika eski günler geldi aklıma belki oynarım biraz araştırıyım :-)

Bu nasıl bir oyun sroya benziyor benzemiyorda kafam karıştı .d

Geri