• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Arctic Combat siyah ekran sorunu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan HuanPa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

HuanPa

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
3 Haz 2013
Puanı
65
İyi günler arkadaşlar,yaklaşık 3-4 günden beri arctic combat oynuyorum bugün de girmeyi denedim fakat id pw girip starta tıkladıktan sonra ekran geliyor öyle kalıyor,tekrar yükledim vs bir işe yaramadı.Bu sorun sadece bendemi var yoksa oynayan herkestemi onuda bilmiyorum.Oynayan arkadaşlar yardımcı olursa iyi olur,şimdiden teşekkürler

----------

Oynayan yok mu lan şu oyunu :D

İyi günler arkadaşlar,yaklaşık 3-4 günden beri arctic combat oynuyorum bugün de girmeyi denedim fakat id pw girip starta tıkladıktan sonra ekran geliyor öyle kalıyor,tekrar yükledim vs bir işe yaramadı.Bu sorun sadece bendemi var yoksa oynayan herkestemi onuda bilmiyorum.Oynayan arkadaşlar yardımcı olursa iyi olur,şimdiden teşekkürler

----------

Oynayan yok mu lan şu oyunu :D

kardeş aynı sorun bendede var kaç kere sildim geri yükledim gene aynı :(

yok oyunda sorun var arkadaş hilesiz bi fps oyun yok ya kafayı yiyece bu hileciler yüzünden

yok oyunda sorun var arkadaş hilesiz bi fps oyun yok ya kafayı yiyece bu hileciler yüzünden
kime göre hileci ama? benim kill 758 death 968 mi ne adam hacker diyor :D üst üste 3 4 adam öldürdüm diye,bu oyunda ben şuana kadar rastlamadım hileye

:D:D:D tm da program açıp ölümsüz olanlar mı dersin çok bu hile kullananların önüne geçemiyorlar... hmmm

Geri