• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Arkadaşlar[Attack Pet] Türleri,Özellikleri ve Açıklamaları

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan xLoss
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

xLoss

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
25 Nis 2009
Puanı
123
kakbgo.png

Agresif Arkadaş
maxicon1.png

Saldırıda uzmanlaşmış bir arkadaştır. HP'si diğer arkadaşlar ile karşılaştırıldığında düşük olabilir, fakat saldırı gücü yüksektir.

Koruyucu Arkadaş
maxicon1.png

Çağıranı korumada uzmanlaşan bir Arkadaş. Saldırma gücü düşük olabilir, fakat yüksek HP'si bunu gerçekleştirir. Asıl olarak hasarı absorbe eder ya da çağıranın yerine vurur.

Güçlü Arkadaş
maxicon1.png

Bu Arkadaş çağıranın yeteneklerini artırır. Diğer Arkadaşlar ile karşılaştırıldığında güçleri ortalamadır.

unled3td.jpg

Saldırı Becerileri ve Özellikleri

unled3td.jpg

Saldırı Eşyaları Ve Açıklamaları

> Pençe
※ Bu eşyanın gücü Arkadaşın seviyesine göre artar. Eşya Mağazasından satın alınabilir.

> Cazibe

> Eyer
※ Bu eşyanın gücü Arkadaşın seviyesine göre artar. Eşya Mağazasından satın alınabilir.

> Ölçek

> Nazar Boncuğu

> Choker
9yr92.jpg
[/url][/IMG]

> Dövme

Son düzenleme:
Tekrar eline sağlık sana bir tavsiye vereyim eski bir görevli olarak : örneğin bir konu ile ilgili ( pet mesela ) bu konuları tek bir başlık altında toplayıp rehberini zenginleştir.O tek konuyuda sabite çek :)

Agresif arkadaş aynı ben :D
Eline sağlık.

Teşekkürler :)

----------

Tekrar eline sağlık sana bir tavsiye vereyim eski bir görevli olarak : örneğin bir konu ile ilgili ( pet mesela ) bu konuları tek bir başlık altında toplayıp rehberini zenginleştir.O tek konuyuda sabite çek :)

Bundan sonra bu dediğini dikkate alacağım fakat açacağım konular aklımda olmuyor mesela açıyorum bir konuyu sonra forumdaki eksiklere bakıyorum hangi konu eksik diye ona göre yeni bir konu açıyorum. :D

Bundan sonra bu dediğini dikkate alacağım fakat açacağım konular aklımda olmuyor mesela açıyorum bir konuyu sonra forumdaki eksiklere bakıyorum hangi konu eksik diye ona göre yeni bir konu açıyorum. :D

Bu dediğimi BlackStyle söylemişti gerçekten çok yararını gördüm :) , Ben önceden not defterinde yararlı gördüğüm konuları biriktirir karma yapar ( alıntı yapardım fakat kendimdende birşeyler katardım) öyle foruma sunardım :) Neyse konunu kirletmiyeyim..

Bu dediğimi BlackStyle söylemişti gerçekten çok yararını gördüm :) , Ben önceden not defterinde yararlı gördüğüm konuları biriktirir karma yapar ( alıntı yapardım fakat kendimdende birşeyler katardım) öyle foruma sunardım :) Neyse konunu kirletmiyeyim..

Yok estağfurullah yoruma ve önerilere her zaman açığım :)

----------

#Saldırı Becerileri ve Özellikleri konuya resimli şekilde eklenmiştir

----------

#Saldırı Eşyaları Ve Açıklamaları konuya eklendi

benim bir sorum olucak ben bir jaguar aldım falan satılmıyor stalla koyuyorum seçili itemin takısı yapılamaz diyor yardım lütfen

benim bir sorum olucak ben bir jaguar aldım falan satılmıyor stalla koyuyorum seçili itemin takısı yapılamaz diyor yardım lütfen

Jaguari muhtemelen paypal ile çektiğin silk ile aldınız. Bu yüzden satamaz veya takas edemiyor olabilirsiniz. Anlamak için jaguarin etrafına bakın eğer çerçevesi sarı ise satilamaz veya takas edilemez. Yeşil olması gerekiyor.

SelamunAleykum Arkadaşlar nolur bana yardım edin Rubino Poneix var bende 105 lwl ken aldım pazardan eyeri de var saddle of bravery yani. ama yine de üzerine binme özelliği yok. bu özelliği kullanmak için ne yapma gerekiyor Yardım Edersenis çok i olur Şimdiden teşekkürler

Geri