• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Arkadaşlar Bakar Mısınız? Bir hata alıyorum da

darkrhyme22

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
1 May 2009
Puanı
3
uygulamada unknown software exception özel durumu oluştu böyle bir hata alıyorum sebebi ve çözümü nedir? :ent

Öncelikle yazı boyutunuzu küçültünüz , bu şekilde çok göz yoruyor. :)

Soruna gelecek olursak biraz araştırma yaptım ve birçok yol denendiğini gördüm , bunları sizinle paylaşacağım.

1. Otomatik güncelleştirmeleri açın
2. Önemli güncelleştirmeler ve isteğe bağlı güncelleştirmeler çıkacaktır , ikisini de uygulayın.
3. Antivirus programınız çalışıyorsa kapatın öyle deneyin.
4. Sistem gerk yüklemesi yapmayı deneyin.

Umarım işinize yarar.

Öncelikle yazı boyutunuzu küçültünüz , bu şekilde çok göz yoruyor. :)

Soruna gelecek olursak biraz araştırma yaptım ve birçok yol denendiğini gördüm , bunları sizinle paylaşacağım.

1. Otomatik güncelleştirmeleri açın
2. Önemli güncelleştirmeler ve isteğe bağlı güncelleştirmeler çıkacaktır , ikisini de uygulayın.
3. Antivirus programınız çalışıyorsa kapatın öyle deneyin.
4. Sistem gerk yüklemesi yapmayı deneyin.

Umarım işinize yarar.

güncellemeleri nereden açacagım acaba? w8 yeni aldım pcyi antivirüs prog. kapatacagım hemen teşekkürler cevap icinde

Isletim sisteminden kaynaklandigini soyleyenler cok dikkate almanizda fayda var.

GT-I9500 cihazımdan gönderildi

Isletim sisteminden kaynaklandigini soyleyenler cok dikkate almanizda fayda var.

GT-I9500 cihazımdan gönderildi

hmm pekala bir cozum var mi? nasil duzeltecegim :( w7 de eski pc de almiyorum ve sadece Warrockta bu hatayi aliyorum skill falan da oynuyorum ayni zamanda onda bu hatayi almadim sildim tekrar kurdum Warrock u yine bu hata mevcut :(

Geri