• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[DUYURU] Arkadaşlar bana VB.net ve C# için temel kaynak kitabı lazım... Öneri bekliyorum

paradise1992

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
11 May 2009
Puanı
243
2 yıllık muhasebe ön lisans mezunuyum. Şuan Aöf den Maliye 4 Sınıf ı açıktan okuyorum. Fakat PC konusunda hem donanımsal hemde yazılımsal olarak ilgileniyorum. Fakat şuan Yazılım konusunda ASM ile ilgilendim az çok bir bilgi edindim fakat onda çok aşırı bir kod yazmak gerekiyor program için. Bu yüzdem işin mantığını kitaplar ve kendimi denemeler ile ilerletmek ve daha sonunda ücretli kursa gitmek istiyorum.

Benim aldığım ilk kitap algoritmayı anlamak oldu daha sonrasında. Almayı düşündüğüm kitaplar var bunlardan.

C# için Kitap : Her Yönüyle C# 4.0 - Sefer Algan - % 20 indirim - Türkçe Kitap | Programlama - babil.com

Vb.net için düzgün kaynak bulamadım.

Sizlerden C# ve VB.net için türkce güncel veya işimi görecek ilk etaplı TÜRKÇE kaynak talep ediyorum. Mantığıma aklıma güveniyorum : ) Yardımlarınızı bekliyorum. Ders Kitabı da olur. Edinebileceğim kaynakları sıralayın... Akıt Gelsinnn :)

2 yıllık muhasebe ön lisans mezunuyum. Şuan Aöf den Maliye 4 Sınıf ı açıktan okuyorum. Fakat PC konusunda hem donanımsal hemde yazılımsal olarak ilgileniyorum. Fakat şuan Yazılım konusunda ASM ile ilgilendim az çok bir bilgi edindim fakat onda çok aşırı bir kod yazmak gerekiyor program için. Bu yüzdem işin mantığını kitaplar ve kendimi denemeler ile ilerletmek ve daha sonunda ücretli kursa gitmek istiyorum.

Benim aldığım ilk kitap algoritmayı anlamak oldu daha sonrasında. Almayı düşündüğüm kitaplar var bunlardan.

C# için Kitap : Her Yönüyle C# 4.0 - Sefer Algan - % 20 indirim - Türkçe Kitap | Programlama - babil.com

Vb.net için düzgün kaynak bulamadım.

Sizlerden C# ve VB.net için türkce güncel veya işimi görecek ilk etaplı TÜRKÇE kaynak talep ediyorum. Mantığıma aklıma güveniyorum : ) Yardımlarınızı bekliyorum. Ders Kitabı da olur. Edinebileceğim kaynakları sıralayın... Akıt Gelsinnn :)

bakalım bana da lazımdı.

Geri