• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Arkadaslar Radyo İçin Banner Yapacak Gönüllü Arkadas Varmı ? Çok Lazım

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Sum_41
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Sum_41

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
27 May 2009
Puanı
10
İlgilenen Arkadaslara Ricam . Banner Radyo Sitesi İçin Olacak . Detayları Özelden Konuşuruz .

İlgilenen İlgilenmeyen Arkadaslara Şimdiden Çok Teşekkürler ...

Professionel Bir Banner Olmasını İstiyorum Kardeşim :)
Üniversite Radyosu Acacagım Malum Üniversitede oLan Arkadaslardan Rica Ettiğin Zaman Ücret İstiyor :)
Zaten Radyo Icın Para Vermişim Birde Bannere Para Verme Durumum Yok . İşin Özeti Bu :)

Teşekkür Ederim Üstat :)
Düşünmen Yeterli ...

----------

Arkadaslar Cok Acil Yarın Öğlene Kadar Bu Tasarımı Yapmamız Lazım Kastamonu üniversitesi öğrenci radyosu adlı ...

Canın Sagolsun Kardeşim :)

----------

Arkadaslar Bekliyorum .. Acil Lütfennnn

----------

Koskoca Forumda Bana Yardımcı Olabilecek Birisi Yok mu ?

Facebook Kapak Fotoğrafı Boyutunda Kardeşim. Birde Sayfa Profil Resmi Olarak Ayarlabilirsen Çok Memnun Olurum.

----------

Merhaba boyut nedir?

Kardeşim özel mesaj yollayamadım da kastu fm adlı bır radyo kurdum. Facebook ıcın kapak fotoğrafı ve profıl resmı lazım bunlar sayfa ile ilgili yani. ana renk kırmızı olacak radyo ve kastamonu üniversitesi amblemli bir banner olursa cok memnn kalırım

site güzel ben beğendim. ama iphone ile dinle olmamış ios ile dinle falan yapaydın daha iyiydi.

Hocam ben yapmadım dizaynını kurulum falan hepsı şirkete ait

Geri