• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Arkadaşlar rüyamda

Psychopathic

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
13 Tem 2011
Puanı
99
Rüyamda bir kapı vardı büyük altın renginde kolları olan bir kapıydı oda bembeyazdı kapıyı iterek açtım abi bi baktım dışardayım gerçekte saat 6.45 gibi hala rüyadayım sanıyorum dış kapı açıktı bende kapının önünde duruyodum şok oldum don atlet sokakta duruyorum öyle kapının önünde neden olmuş olabilir g*tüm açıkta mı kaldı acaba ?

not : Uyurgezerlik olabilir mi acaba

not2 : ilk defa oluyor

Son düzenleme:
çok fazla yorulduysan belki onunla ilgilidir.

Son düzenleme:
Evdekilere söyle kapıyı kitleyip anahtarı saklasınlar hatta eline bacağına zincir vursunlar mazallah camdan bile çıkabilirsin benden demesi bunlar dışında odanda bi kuran bi ayetel kürsi falan bulundur içine soyut enerjide girmiş olabilir. :D

Evdekilere söyle kapıyı kitleyip anahtarı saklasınlar hatta eline bacağına zincir vursunlar mazallah camdan bile çıkabilirsin benden demesi bunlar dışında odanda bi kuran bi ayetel kürsi falan bulundur içine soyut enerjide girmiş olabilir. :D
Ondan korkuyorum zaten uyur gezerlik boş iş

Ben uyurgezerlik olduğunu düşünüyorum zira bir kere benimde başıma gelmişti ve araştırdığımda öğrendim ki daha önce hiç yaşamamış bile olsan bir anda yaşayabiliyorsun :D Tavsiyem arkadaşlarında söylediği gibi gerekirse kapı pencere kilitlemek olmassa evde birisi senin için fedakarlık yapıp uyumasın bana 1 kere oldu daha sonra olmadı umarım seninkide çabuk geçer çünkü böyle kendini balkondan camdan atanlar varmış maalesef :(

Ya neden trollüyorsun konuyu arkadaşım ciddi bişey soruyoruz
trollemekle alakası yok ben çok ciddiyim internette biraz araştırma yapabilirsin senin konuna benzer bir konuyu görmüştüm dh'de reklama girmez umarımda ondan söyledim sonu hiç iç açıcı değil enerji hesabı

Hatta bunlarda örnek olsun.
UYURKEN NELER YAPTIĞINIZI BİLİYOR MUSUNUZ?
Araştırmalara göre insanların yüzde 5 ila 10'unda uyurgezerlik görülüyor. Uyurken, yani tamamen bilinçsiz bir halde, akla hayale gelmeyecek şeyler yapanlara rastlamak da mümkün. İşte örnekler:

Uykuda seks
37 yaşındaki Jason Jeal, geçen yıl evinde misafir olarak kaldığı 33 yaşındaki ev sahibesinin odasına girip ona tecavüz etti. Ancak ne yaptığını bilmiyordu çünkü bunu yaparken uyuyordu. Olanları hiç hatırlamayan Jeal, açılan tecavüz davasından da tıbbi inceleme sonrasında verilen 'istem dışı davranış' kararıyla beraat etti.

Uykuda yeme
Anna Ryan adlı kadın, yaygın görülen 'uyur-yer' vakasından muzdarip. Uyku sırasında bilinçsizce kalkıp buzdolabına giden ve ne bulursa yiyen Ryan, bu yüzden tam 25 kilo aldı.

Uykuda araba kullanma
Uyurgezer davranışları arasında görülen ilginç durumlardan biri de uyurken otomobil kullanmak. Bunu yaşayanlardan biri olan Carrie Paps, olayı şöyle anlatıyor: 'Kendime geldiğimde iş yerimdeydim, üzerimde de iş giysilerim vardı. Kalkıp giyinmiş ve arabama binip iş yerime kadar gelmişim. Ve hiçbirini hatırlamıyorum.'

Uykuda cinayet
16 yıl önce uyurgezer bir adam otomobiliyle 30 kilometre gidip kayınvalidesini bıçaklayarak öldürmüş ve sonrasında bunu hatırlamadığını söylemişti. Arizona'da ise bir başka uyurgezer adam karısını 26 kez bıçaklayarak öldürüp bunu uykusunda, bilinçsizce yaptığını savunmuştu. Her iki olayda da uyurgezerler beraat etti.

Uykuda sanat
Galler'de yaşayan 33 yaşındaki erkek hemşire Lee Hadwin'in uyurgezerlik macerası bambaşka. Çünkü o geceleri uykudayken kalkıp eline geçirdiği ilk kağıt-kalemle resimler çizmeye başlıyor. Ertesi günse ne yaptığını kesinlikle hatırlamıyor. Normal hayatında resim sanatına karşı ne bir ilgisi ne de yeteneği olan Hadwin'in uykuda yaptığı çizimler meşhur oldu bile. 'Kipasso' adıyla ünlenen ve doktorlar tarafından incelenen Hadwin'in uykusunda, trans halinde nasıl resim yaptığını Youtube'dan izlemek de mümkün.

Geri