• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Arkadaşlar sözlük kursak?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan batuhan3
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

batuhan3

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
24 May 2009
Puanı
0
Arkadaşlar merhaba. Milyonlarca insan LoL oynuyor ve eminim ki sizde bu milyonlarca insandan birisiniz. Bizim kafamızda bir proje var bilmiyorum güzel olur mu ama bir fikrinizi almak istiyorum. Başlıktan da anlayacağınız üzere LoL çoğunluklu ama genel konularında eğlenceli şekilde, stresten arınmış şekilde paylaşacağımız ve konuşacağımız bir topluluk olsa? Mesela, sözlük topluluğu gibi? Eğer sizde bu konu hakkında düşüncelerinizi iletirseniz yorum olarak, sevinirim...

Not: Eğer reklama giriyorsa Maxigame yönetiminden özür diliyorum ama tek isteğim, arkadaşların düşüncelerini ve fikirlerini öğrenmekti...

Kuralımmmmmmmmmmm İzin Varsa :D Ancak Adıda Elmas Olsun İnciye Karşı Kuralım :D Elmascı :D

Geri