• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Arrow izleyen var mı? yabancı diziciler gelsin

SteinHard

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
13 Ara 2009
Puanı
147
Beyler ben öyle çok fazla yabancı dizi izlemem. Şuana kadar Spartacus ve TWD bitirmiştim sadece.Geçenlerde 5'er bölüm Supernatural ve vampire diares izledim ama çok fazla sezon olduğundan gözüm korktu galiba devam etmemiştim,yoksa fena değiller. Arrowa başladım 23bölümdü ilk sezon ve şuan finaldeyim,yarın izlicem onuda.Sanırım 2. sezonda eylül-ekim gibi çıkıcakmış. Film hoşuma gitti baya sürükleyici olması ve en önemli özelliği her bölüm farklı olay olmasına karşın eski bölümlerle bağlantılı ilerliyodu,özel hayatları vs. Peki asıl sorum,bana önerebileceğiniz çok fazla sezon olmayan,sürükleyici ve ilgi çekici bir dizi var mı?

Onun dışında Arrow izleyenler dizideki favori hatununuda yazabilir :D Benim Helena.Gerçi hepsi güzel ama neyse :D

Son düzenleme:
3. Sezonu Eylül'de başlayacak olan Person of Interest. Hocam cidden kaliteli bı dizi, şiddetle tavsiyedir.

Arrow'a birkaç güne başlamayı düşünüyorum.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Beyler ben öyle çok fazla yabancı dizi izlemem. Şuana kadar Spartacus ve TWD bitirmiştim sadece.Geçenlerde 5'er bölüm Supernatural ve vampire diares izledim ama çok fazla sezon olduğundan gözüm korktu galiba devam etmemiştim,yoksa fena değiller. Arrowa başladım 23bölümdü ilk sezon ve şuan finaldeyim,yarın izlicem onuda.Sanırım 2. sezonda eylül-ekim gibi çıkıcakmış. Film hoşuma gitti baya sürükleyici olması ve en önemli özelliği her bölüm farklı olay olmasına karşın eski bölümlerle bağlantılı ilerliyodu,özel hayatları vs. Peki asıl sorum,bana önerebileceğiniz çok fazla sezon olmayan,sürükleyici ve ilgi çekici bir dizi var mı?

Onun dışında Arrow izleyenler dizideki favori hatununuda yazabilir :D Benim Helena.Gerçi hepsi güzel ama neyse :D

vampire diares 3.sezondan başlayabilirsin onun dışında az sezon olan Game Of thrones sezon fazla ama sezondaki bölüm sayısı az

"You have Failed this City"

Favorim dizideki bayanlar içerisinde rolünü benimseyişine göre Felicity Smoak ;)
arrow-felicity2.jpg

Ama görünüşten bahsedecek olursak helena da iyi ama benim için Thea'yı tek geçerim ;)
Willa-holland-willa-holland-212926_1024_768.jpg

2. Sezonda çok şey olacak :D

Spoiler içerir ;

Red Arrow gelicek,sanırım 2 si birleşecek Red - Green Arrow olacak.Kırmızı okçu kim olacak derseniz;Thea'nın erkek arkadaşı :D

2. Sezonda çok şey olacak :D

Spoiler içerir ;

Red Arrow gelicek,sanırım 2 si birleşecek Red - Green Arrow olacak.Kırmızı okçu kim olacak derseniz;Thea'nın erkek arkadaşı :D
diziyi sanırım bitirecek gibi bırakmışlar izin çıkınca birşeylerin ucunu açık bırakmışlar bu dediğin mantıklı geldi bana da ;)

Sezon çok diye niye gözün korkuyor anlamış değilim, 3-4 bölüm izleye izleye gitsen biter yavaş yavaş. Hem tadı da çıkar öyle :D Supernatural iyidir tavsiye ederim.
Ama sezon konusu senin için sıkıntıysa Game of Thrones öneririm. 4.sezon 2014te çıkıcak. 3sezon ve her sezon 10bölüm. Bölümler ortalama 1saat +/- bişeyler işte :D
Güzel dizidir

Edit: Unutmuşum bir de Sherlock var. 2sezon, 1.sezon 4, 2.sezon 3 bölüm. Bölümler +/- 90dk :D

Son düzenleme:
Bazı diziler var 8-10 sezon izlemişliğim olsa da bi 10 sezon daha izlesek derim yani.Sezon fazlası gözünü korkutmasın hatta daha bile iyidir yeni bölüm beklemeden izlersin kafanda rahat olur.Arrowdaki favori hatunumda Thea Queen :D

My name is Oliver Queen.Arrow gerçekten güzel inşallah 2.sezonda güzel olur.Onun dışında vampire dairesi falan salla supernatural ı kesinlikle izle sezon çok diye gözün korkmasın bende izledim bitirdim şimdi tekrardan başladım 2.sezondayım :D

revolution izle çok iyi ilk 5 bölüm sıkılırsan falan bırakma cok sarıyor

Yabancı dizilerin hastasıyım kesinlikle Arrow izliyorsan SuperNaturalide seversin mühkemmel bir dizi izlediğim dizileri yazıyım sen araştır çoğunu seversin

Supernatural , Merlin , Game Of Thrones, Heroes,Terra Nova(bitti), TeenWolf, The Bigbang Theory ,Revolution,SmallVille ...

Daha baya var hastasıyım izlemek çok keyifli oluyor ve favori kadınım helena itici geldi biraz bana genelde kluplu sahnede gözüme bir kaç kız kestiriyorum ünlü olmayan :D :D Felicity çok tatlı ama :D

Teşekkürler arkadaşlar yazdığınız dizilere bakıcam. Zaten bu ünlü olanların çoğundan bikaç bölüm izlemişliğim varda güzel birtane seçip en baştan başlıcam birtanesine.

Az önce Arrow finali izledim tadı damağımda kaldı gibi :D Laureli Oliverin değilde Tommynin kurtarması da kötü oldu :D 2. Sezon güzel olucak eminim.

Fringe ve Continuum izle birazda kimse önermemiştir ünlü değildir falan diye ama dizi olaylarını iyi bilirim çoğu diziyi izlemişimdir Fringe favorilerimden bak bi seversin.

Dexter ve Nikita ikisini izlemeni tavsiye ederim. Komedi olarakta How i met your mother izle derim

bende daha geçen başladım o diziye 7.bölümdeyim şu ana kadar beni sadece 1 bölümü heycanlandırdı inş sonradan açılır ama güzel dizi.Arrowu bitirdikden sonra Suits breaking bad walking dead gibi dizileri izlemeni öneririm.Suits en sevdigim yabancı dizidir.

bende daha geçen başladım o diziye 7.bölümdeyim şu ana kadar beni sadece 1 bölümü heycanlandırdı inş sonradan açılır ama güzel dizi.Arrowu bitirdikden sonra Suits breaking bad walking dead gibi dizileri izlemeni öneririm.Suits en sevdigim yabancı dizidir.

Emin ol ilerleyen bölümlerle çok heyecanlı olacak :)

Geri