• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Arrow

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Saint
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Saint

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
26 Nis 2009
Puanı
235
arrow izleyen arkadaşlar sezon 1 -13. bölümdeyim diğer bölümlerde bu bölümler kadar güzelmi birde yabancı dizicilere önerim izlemeyen varsa işini gücünü bıraksın izlesin arkadaşlar öneriyorlardı hiç izlemiyordum son günlerde can sıkıntısından başladım benim gibi arkadaşlar varsa durmasınlar direk başlasınlar.

ben en baştan beri takip ediyorum o diziyi bir çizgi diziden falan uyarlanmış gibi ama tamamen alıntı değil biraz değiştirmişler deathstroke flash falan..Her hafta yeni bölümünü mutlaka izliyorum ve geçen hafta 2.sezon finalini izledim ve şöyle diyeyim 1.sezondan daha iyi 2.sezonu nasıl geçecek zaman da yeni sezonu bekleyeceğim diyor insan.1.sezonun ortalarından itibaren iyice güzelleşen bu dizi 2.sezon finalini yaptı ve 3.sezonun onayını aylar öncesinden aldı ara vermeden devam edecek şiddetle tavsiye ediyorum aksiyon,bilim kurgu,aşk hepsi var dizide.Dizide kurgu çok tatlı ve aksiyon dolu gidiyor hani içinde şöyle olsun böyle olsun diyorsun ve azar azar istediğini alıyorsun senaryodan :)
Karakterler çok etkileyici :D auuuvvvvv :D
Felicity_Smoak.png
willa-holland-15266.jpg

Felicity için izlenir :D Evet düşüş yaşamadı dizi gözümde fakat çokta iyi bitmedi. Ne bileyim abi S2x23
sezon finali mutlu mesut biter mi hiç :D

Şu adadaki yaşamını azcık gosteriyorlarya kafayı yedirtiyorlar adama tama en heyecanlı yerinde dönüyor

Geri