• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Arrow'cular doluşun Sezon 3

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Saint
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Saint

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
26 Nis 2009
Puanı
235

Yorumları alalım

[BILGI]İzlemeyenler için spoiler içerisinde verirsek iyi olur[/BILGI]​

cnbc e den izliyorum sezon 1 daha fakirlik böyle bişey olaa gerek :D

2.Sezonun 11.bölümünden sonra ki 11bölümünü izlemedim çok şey olmuş yaa meraklandım şimdi izlemem gerekir :drl

oliver reyiz sezon finalinin son sahnelerinde felicity yengemize ben 5 yılın tamamını adada geçirmedim demişti bu sezon orayı anlatıcak sanırım ayrıca o en sonda kılıçlı adamda bu askerlerin komutanı veya bu en son ki sezonda tek gözü kalanın kankası vardı sonradan satan o diye düşünüyorum :D

oliver reyiz sezon finalinin son sahnelerinde felicity yengemize ben 5 yılın tamamını adada geçirmedim demişti bu sezon orayı anlatıcak sanırım ayrıca o en sonda kılıçlı adamda bu askerlerin komutanı veya bu en son ki sezonda tek gözü kalanın kankası vardı sonradan satan o diye düşünüyorum :D

Ra's al Ghul o oluyor işte dostum :D

Çizgi roman ile bütünleşik gitmeleri çok iyi , geçen sezon Deathstroke geldiğinde çok sevinmiştim. Merak ettiğim şey şu kafasına şimşek düşen çocuğa ne oldu ?

Çizgi roman ile bütünleşik gitmeleri çok iyi , geçen sezon Deathstroke geldiğinde çok sevinmiştim. Merak ettiğim şey şu kafasına şimşek düşen çocuğa ne oldu ?

oda yeni dizi oldu The Flash 1. bölümüde yayınlandı izle oda iyi oldu ama bence deathstroke geri gelecek ölmeden kurtuluş yok ondan.Sezon sonunda ben oliverla lourel aşk yaşar diyordum 3 te ama felicity olcak gibi

Bu sezon iyi olacak belli şu an ki düşman deathstore'kan daha iyi bence ki flash olsun red arrow olsun bizim takımda iyi olacak bu sezon.

Geri