• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Arşivciler bakabilir mi ? :)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Odessa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Odessa

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
11 Eyl 2013
Puanı
34
beyler az önce virüs yüzünden 8mbit hizla indirdigim 2 tb oyun girdi dosya formatım isoydu şuana kadar çıkan bütün oyun serilerini cekmistim ama serefsiz bir virus yüzünden yastayım :D şimdi sen neyin pesindesin lan degisik dediginizi duyar gibiyim sorum su iso formatını güvenli görüp o şekilde saklıyordum dosyaları virus yedim diger disklerdeki verileri mi rar formatına mı çevirsem ? hangisi daha güvenilirdir arşiv yapanlar nasıl yapıyor burda ? iso mu rar mı

8mbit hızla nasıl o kadar arşiv yapabildin? :D benim int hızı 100 mbit

virüsün türü ne bütün dosyalarmı zarar gördü? yoksa sadece pcdemi sorun var?

8mbit hızla nasıl o kadar arşiv yapabildin? :D benim int hızı 100 mbit

virüsün türü ne bütün dosyalarmı zarar gördü? yoksa sadece pcdemi sorun var?

düşün artık usta ne çile çektiğimi virüs pc de vardı heralde diskler normalde bagli değildi kurulum yaptiktan sonra söküyordum fakat son zamanlarda diskteki iso dosyalarına tıkladıgımda disk ve ram kullanımı %100 oluyodu pc kitleniyordu her yolu denedim sorunun diskte oldugunu kabul etmemek için ama ne care :D son olarak pcye temiz kurulum yapıp herhangibir iso dosyası indirdim sorunsuz acildigini görünce banada kabullenmek düştü :D isolarda var bi sıkıntı :D silemedim de daha içime batıyor 2 tb :D

Geri