• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

#Artemis #HamaNn #120 lvl warrior-cleric

Im_anil_

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
22 Nis 2009
Puanı
0
Arkadaşlar 120 lvl warrior cleric üzerinde değerli bir item olmadığı için resimlerini koymaya gerek duymadım. 12 dg magic seti var. Full str ve full farmdır ayrıca 3.5m sp si vardır. Bankası boştur. Diğer 2 karakterimle beraber paket halinde satılacaktır. 120 lvl wizzard-cleric ve 111 blader olan iki karakterim. Karakterlerimi soyuk olarak düşününüz çünkü uzun zamandır oyunu oynamadığım için itemlere uğraşma fırsatımda olmadı. Ciddi alıcılara söylüyorum 3 karakterin toplam fiyatı 150 tl dir. Pazarlık payı kesinlikle yoktur ki zaten uygun sattığımı düşünüyorum :) İletişim için konunun altına yorum yapabilirsiniz. Eğer aklınıza takılan bir soru falan olursa yine karakterlerin resimleri ile daha detaylı konuşabiliriz. Ancak dediğim gibi charlar ff tir ancak çıplak olarak kabul ediniz :)

Geri