• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Artık açılsın şu okullar

Kirbythelast

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
85
mart nisan gibi 6 lv oynarken bile afk veya oyundan çıkan adamlar olmazken nedense şu zamanlar west'de tr benzemeye başladı..
qf9uj.png

bu da afksiz bir oyundan :)
qf9wc.png

ekle beni smurf kasıyorum 3vs5 oynadım taşıdım :Lordios

----------

upss okumamışım west miş :D ben tr de smurf kasıom daha iyi burası

Double IE çıkma sadece bir tanesinin pasifi işliyor ..

onu son dk çıktım, base'den bile çıkmadım diyebilirim. sadece gold harcamak için gereksiz bir hareketti :)

ekle beni smurf kasıyorum 3vs5 oynadım taşıdım :Lordios

----------

upss okumamışım west miş :D ben tr de smurf kasıom daha iyi burası

west'de olsa çok iyi olurdu fakat tr'de oynarken 6 lv'de ban yedim, hiçbir oyun vs kaybetmemiştim. report yapmalarının sebebi ise " oyundaki adamların %90 ben kesmişim adamlar adam kesemediği için kasamamamışlar". hep bundan dolayı report aldım ve tr'yi başlamadan bıraktım :(

Geri