• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Artık bende LOL'deyim :D

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan SprouT
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

SprouT

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
17 Ara 2011
Puanı
92
Sro hayatıma ara verip LOL'e dün başlamış bulunmaktayım sarmaz diyordum ama acayip sardı,7Lv oldum :D
Varsa şampiyon önerileriniz veya taktikleriniz yazarsanız sevinirim Garen tarzı şampiyonlar olabilir o çok sardı zaten baslangıc için onu tavsiye ettiler :)

Sro hayatıma ara verip LOL'e dün başlamış bulunmaktayım sarmaz diyordum ama acayip sardı,7Lv oldum :D
Varsa şampiyon önerileriniz veya taktikleriniz yazarsanız sevinirim Garen tarzı şampiyonlar olabilir o çok sardı zaten baslangıc için onu tavsiye ettiler :)

Kha' Zhix deniyebilirsin, aim alman gereken championları en son oyna skilleri direk championa vuran championları seç

Jax ı deneyebilirsin skilleri zor değil E skili tutturursan zaten adamı kaçırmassın

Ama sana önerim kendine bir bölge seçmen ve devamlı o bölgede kendini geliştirmen daha sonra diğer bölgelerede geçebilirsin bu arada Jax solo top karakteridir alırsan topta oynamanı tavsiye ederim

Ben oyuna Ryze ile başlamıştırm. :) Ama direk şamp. alma bence her hafta yenilenen şamp.lardan dene hangisini beğenirsen onları yavaş yavaş alırsın özel bir şamp.'ın varmı diye sorarsan Teemo ve Gragas öneririm.

xJANdj.png

Haftanın yeni beleşleri bunlardan xin - fiora - ashe - quinn uygun sana

Benimde 2 gün oldu başlayalı bugünde pantheonu aldım 26 / 1 bitirdim adamlara karşı :D bence sende onu dene hem kolay hem zevkli oynaması

Haftalık rotasyondaki heroları deneyerek oyna bence. Hem hero çeşitleri hakkında bilgin olmuş olur, hangi hero ne yapar, nereye gider gibisindende öğrenmiş olursun. Başarılar :)

Maşallah Maşallah LoL'culere bak :D hepiniz çok sağolun hepsini tek tek okudum denicem :)
Suan Garen aldım muthis zevkli elimede tam oturdu şampiyon :D

Geri