• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Ashe Yaylım Ok

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan OrioN
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

OrioN

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
9 Ara 2009
Puanı
251
Beyler ashe kullanıyorum akıma takılan bir sorun var adamın dibine girip yaylım vursam 1'den fazla ok isabet eder mi ? mesela şarapçı şişko bir adam var onun dibine girip atsam 7 ok tan kaç tanesi isabet eder ?

şişman oldugu için 3-2 tanesini yer tam o şişman göbuşunu hedef al ve oyunu kazn

vurcagı damage gatmanları toplamıyla vurdugu skill damage katmanlarının arasında fark vardır , o yüzden ayşe den skill atcagına oto dal +2sn : 250 damage varsay toplam damagen artar cya.

birkere dibine girerek daha fazla damage kazansanda o şişko adam sana tek atar dibine girersen ulti olsun koşma olsun allah ne verdıyse dalar ;) ashe arkacı karakter geçen oyunda senın gıbı bırı vardı ashe almış tanklara dalıo tek başına D:

birkere dibine girerek daha fazla damage kazansanda o şişko adam sana tek atar dibine girersen ulti olsun koşma olsun allah ne verdıyse dalar ;) ashe arkacı karakter geçen oyunda senın gıbı bırı vardı ashe almış tanklara dalıo tek başına D:

Ben onu sormadım yav örnek vermek istedim yani yaylım ok aynı rakibe 2-3 tane ok birden isabet ediyor mu ?

Amma lagaluga yapmissiniz be...

Hayir, her sampiyon sadece tek okla vurulur. Dibinden de vursan, her ne kadar butun oklar saplaniyor gibide gorunse, sadece tek ok icin gecerli olan damage yer rakip. Senin dedigin olay Graves icin gecerli. 3 e ayrilan bir atis yapiyor. Her biri ayri damage vuruyor. Yani adamin dibine girince iyi damage yiyor adam.

Amma lagaluga yapmissiniz be...

Hayir, her sampiyon sadece tek okla vurulur. Dibinden de vursan, her ne kadar butun oklar saplaniyor gibide gorunse, sadece tek ok icin gecerli olan damage yer rakip. Senin dedigin olay Graves icin gecerli. 3 e ayrilan bir atis yapiyor. Her biri ayri damage vuruyor. Yani adamin dibine girince iyi damage yiyor adam.
Teşekkür ederim dostum.

Geri