• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

AŞK ACISI (Dost Kazığı)

ApAcHe_07

Black Pearl
Aktiflik
K.Tarihi
4 Eki 2012
Puanı
63
Öncelikle Selamın Aleyküm Arkadaşlar.
Nereden Başlıyacağımı Bilmiyorum. Ama Bir Yerden Ve En Baştan Başlamak Zorundayım.Ben Dershanenin İlk Günü Bir Kıza Tutuldum Ama Fena Tutuldum Aşık Oldum.Kızla Çok Samimiydim Aşırı Derece Kızla Hergün Buluşuyordum.Sonra Bu Kızla Bir Defa Aram Açıldı Sonra Çok Samimi Arkadaşım Bu Kızla Takılmaya Başladı.Sürekli Kız Onun Yanında Onla Takılıyor O Nerde İse Kız Orda Sonra Bu Arkadaşım Kız İçin Beni Bile SATTI GİTTİ.
Bende Kırıldım Ona Söyledim Bunu (ARKADAŞIM DEDİYSEM 8 YILLIK KARDEŞİM GİBİ KARDEŞİMDEN AYIRT ETMEDİM) Sonra Bununla Aramız Bozuldu Kız Yüzünden Kavga Değil Ama Konuşmuyorum.Sonra Arkadaşım Seninle Konuşmak İstiyorum Dedi , İşte Orda Herşey Koptu.Bana Herşeyi Anlattı Oda Bu Kızdan Hoşlanıyormuş.Duyunca Şok Oldum.Diyor Sen O Kızla Sevgili Olsaydın Unutucaktım Diyor Ama Ben Hiç Sanmıyorum 8 Yıllık Kardeşim Gibi Sevdiğim Arkadaşım Bir Kız İçin Beni Satıyor Ve Sattığı Kızda Benim Aşık Olduğum Sevdiğim Kız Ne Yapacağım Hakkında Hiç Bir Fikrim Yok Şuan Beynim Durmuş Durumda Yardımlarınızı Önerilerinizi Bekliyorum Lütfen.....!:S

Yapılacak şey basit, silip atıcaksın ikisinide. Aslında pek basit olmasada bunu yapmak zorundasın, ikisinide hayatından çıkardığın zaman rahatlayacaksın emin ol. Ben öyle herkese, kardeşim, dostum gibi laflar söylemem. Çünkü dost dediğin insan hayatında en fazla 2 kişi olur, ve her ne olursa olsun her zaman yanında olan tek kişi, sevgiliden daha yakın biri. Gidip o kişi sana ihanet ediyorsa şahsen benim hayatımda öyle bir dostun yeri yok.

Sen kıza duygunu belli etmediysen kendini ifade etmediysen bu senin hatan olm kızın ne suçu var oğlanda aynı şekilde gerçi bilmiyom biraz düdüklük yapmış arkadaşında.Kızın bi suçu yok benim gördüğüm.Ama koyar tahmin edebiliyorum akışına bırak.

Yapılacak şey basit, silip atıcaksın ikisinide. Aslında pek basit olmasada bunu yapmak zorundasın, ikisinide hayatından çıkardığın zaman rahatlayacaksın emin ol. Ben öyle herkese, kardeşim, dostum gibi laflar söylemem. Çünkü dost dediğin insan hayatında en fazla 2 kişi olur, ve her ne olursa olsun her zaman yanında olan tek kişi, sevgiliden daha yakın biri. Gidip o kişi sana ihanet ediyorsa şahsen benim hayatımda öyle bir dostun yeri yok.

Bu Arkadaşım 8 Yıllık Arkadaşım Kardeşim Gibiydi Kimseye O Kadar Güvenmemiştim.Ancak Bunlar Olunca Artık Kimseye Güvenim Kalmadı. :(

Bu Arkadaşım 8 Yıllık Arkadaşım Kardeşim Gibiydi Kimseye O Kadar Güvenmemiştim.Ancak Bunlar Olunca Artık Kimseye Güvenim Kalmadı. :(

Gerçek dünyaya hoşgeldin!

9613.gif

Olayın benzerini anlatayım sana, 10. sınıftayken arkadaşlarla içmeye gittik hep birlikte bizim sınıfta 7. sınıftan beri aynı sınıfta olduğumuz kızlardan bir tanesi de var ve ben o kızdan hoşlanıyordum. İçmeye gidince tabii herkesin eteğindeki taşlar dökülür bilirsin ben bizimkilere çıtlattım biraz ben hoşlanıyorum diye. 3 kişiydik o ortamda bulunan diğer bir arkadaş da aynı kızdan hoşlanıyormuş ama o an bana hiç bir şey söylemedi. (Belki de iyi etti.) Kıza hiç bir şey belli etmedim, normal 7. sınıftan beri nasılsak öyle davrandım ama sınıfta hareketlerinde değişiklikler başlayan birkaç arkadaş oldu. Arkadaşın bir tanesi bizim dersaneye yazılmaya karar verdi (kız benimle aynı dersanede bu arada) baktım daha ilk haftalardan kızı ders çalışmaya çağırmalar, beraber birebir etüt almalar, ders çıkışları ve ya önceleri yemek yemeler vs. ben biraz kıllandım. Ama çocuk da böyle hani hiç öyle kız mevzuları falan beklemeyeceğim bir çocuk o yüzden de olmaz lan öyle şey falan diyorum kendi içimden. Neyse iyice abarttı artık bu ben de arkadaşlarla hep beraberken söyledim hoşlandığımı hoşlanan 2 çocuk da ortamdaydı ve ağızlarından çıt çıkmadı. Kıza hiç yakın davranmıyordum hatta yeri geliyordu derste falan tartışıyorduk normal arkadaş seviyesinde. Bir kaç hareketi yüzünden ben kızdan soğudum açıkçası, sonra dedim bizimkilere ben soğudum beyler diye. Bu sefer içme ortamındaki arkadaş niye soğudun oğlum iyi kız falan sen bunun üzerine git gibi kelimeler kullanarak beni motive etmeye çalıştı. O zaman onun da niyetini bilmiyorum tabi. Yok dedim abi ben soğudum bu kızdan bana göre değil dedim. Bunu dememden 1 hafta geçti geçmedi içme ortamındaki arkadaş gitti kıza çıkma teklif etti. Kız da ben seni öyle görmüyorum diyerek reddetti. Üzerinden 1,5 yıl falan geçti 12. sınıftayız, dersanedeki arkadaş artık iyice ilerletmişti ve sınıftaki neredeyse herkes hareketlerinden, davranışlarından vs. kızdan hoşlandığını biliyordu. Aynı sırada oturmaya falan başladılar. Ben de dedim ki içimden tamam dedim bu çocuk bu kızla çıkar çünkü kız da samimi davranıyordu ona sürekli beraber okul, dersane çıkışlarında bir şeyler yapıyorlardı. 12. sınıfın sonlarına doğru geldik. Bu arkadaş kıza çıkma teklif etti. Kız içme ortamındaki arkadaşa dediği gibi ben seni öyle görmüyorum diyerek reddetti. Bu çıkma teklif eden 2 arkadaş da kızla benden samimi olan arkadaşlar. Tüm bu olaylar olduktan sonra dedim ki iyi ki teklif etmemişim. Ama samimi olduklarına bile böyleyse belki bende bir değişiklik olabilirdi. Neyse geçti gitti artık. Herkes kendi yolunda. Gerçi hala dersanedeki arkadaş kızın peşinde. Çocuk tıp fakültesi kazandı tekirdağda. Kız da İzmir'de moleküler biyoloji ve genetik okuyor. Kız niyetini belli etti. Ona rağmen olmayacağını bile bile kıza yüklenmeye devam ediyor. Twitterdan falan aşk acılı sözler paylaşıyor. Ama çocuk aynı zamanda şu an benim epey samimi arkadaşım. Umarım mutlu olur.

Welcome To Real World Brother :)

"Hayırlısı neyse o olur.Herşey olucağına varır" diyip geçiceksin.Seni takmayan insanları seni üzen insanları sende takma sende...Kimseye tahammül etme.

Arkadaş bende yaptım bunun aynısını 5-6 yıl önce :) 6 yıllık arkadaşım aynı mahallelerden aynı sınıftan yakındık birde.. Kızdan aşırı derecede hoşlanıyordu evlerde yakındı birbirine ben ilk başta kızı ona ayarlıyordum kız bana yakınlaşınca ben çıktım kızla ve bütün arkadaş grubunun önünden geçerek bir mekana ben götürdüm kızı bayağı birşeyde yaşadık arkadaş kendini dağılttı olaydan sonra 1 yıl kalmıştı liseden önceden olaydan sonra da devamsızlık yapıp 2.kez üst üste kaldı ve atıldı liseden sebebi bu olaydı :) benim göstermek istediğimde şuydu arkadaşa ''bu kız yaramaz kendini çok kaptırma'' ama o anlamayı tercih etmeyip depresyona bağladı senin şu anki gidişatında öyle hiçbirşey senin hayatından önemli değil bunu da unutma başkası ile yakınlaşabiliyorsa bırak bu onun terbiyesizliği sen hiçbirşey olmamış gibi muhabbetine devam edeceksin canın sıkılsa da dışarıdaki görmeyecek bunu..
Sonuç:Kızı kullanan ben oldum çünkü kız kaşınmıştı arkadaş yok yere kendini mahvetti konuşmuyoruz da he pişman mıyım değilim yine olsa yine yaparım :) takmayacaksın arkadaşım belirli yaşlarda kimseyi

EDİT: Normalde böyle konuları saçma buluyorum ama bu olay beni anlatıyordu o yüzden girdim :D

Arkadaş bende yaptım bunun aynısını 5-6 yıl önce :) 6 yıllık arkadaşım aynı mahallelerden aynı sınıftan yakındık birde.. Kızdan aşırı derecede hoşlanıyordu evlerde yakındı birbirine ben ilk başta kızı ona ayarlıyordum kız bana yakınlaşınca ben çıktım kızla ve bütün arkadaş grubunun önünden geçerek bir mekana ben götürdüm kızı bayağı birşeyde yaşadık arkadaş kendini dağılttı olaydan sonra 1 yıl kalmıştı liseden önceden olaydan sonra da devamsızlık yapıp 2.kez üst üste kaldı ve atıldı liseden sebebi bu olaydı :) benim göstermek istediğimde şuydu arkadaşa ''bu kız yaramaz kendini çok kaptırma'' ama o anlamayı tercih etmeyip depresyona bağladı senin şu anki gidişatında öyle hiçbirşey senin hayatından önemli değil bunu da unutma başkası ile yakınlaşabiliyorsa bırak bu onun terbiyesizliği sen hiçbirşey olmamış gibi muhabbetine devam edeceksin canın sıkılsa da dışarıdaki görmeyecek bunu..
Sonuç:Kızı kullanan ben oldum çünkü kız kaşınmıştı arkadaş yok yere kendini mahvetti konuşmuyoruz da he pişman mıyım değilim yine olsa yine yaparım :) takmayacaksın arkadaşım belirli yaşlarda kimseyi

EDİT: Normalde böyle konuları saçma buluyorum ama bu olay beni anlatıyordu o yüzden girdim :D

Kendine çok iyi minare kılıfı bulmuşsun. :pispis

'bu kız yaramaz kendini çok kaptırma''

Şu konuda hikayesine katıldığım şu ana kadarki tek kişi sensin. Arkadaşları s.tt.r et, kendi keyfine bak.:shd

Hayal ettimde film gibi oldu zihnimde birden :D Senin hikaye daha güzelmiş kardo :haha

Ne lan o akışına bırak yok zamana bırak yok kimseye güvenme yok şöylede böyle.
Olum git ağzını burnunu kır şu çocuğun,yoksa rahatlayamazsın

Arkadaşlar gerçek bu olay kız hatta arkadaşı iyice çıldırtıp onun amca oğlu ile çıktı arkadaş akrabasıyla bile kötü oluyordu nerdeyse kız kaçıncı el oldu hala kafasına takıyordu ben kızı arkadaşa ayarlarken kız benimle ilgilendi hiç takmadım üzerine gittim sonra arkadaşın amca oğlu ile vs vs geçen çark caddesinde gördüm hala aynı ayarda gidiyor kız öylesini hiç takmayacaksın adam olan kız kendini belli eder zaten ve 22 yaşında biri olarak hayatından onca kişi geçmiş biri olarak söylüyorum bunu kimseye gerektiğinden fazla taviz ve değer vermeyeceksin daima kendine ve ailene odaklanıp hayatına yön vereceksin karşına illaki biri çıkar bu olaydan şu sonucu çıkarıp hedeflerine adapte olacaksın.''Demek ki beni daha mutlu edecek başka birisi varmış''
YİNE EDİT: Arkadaş bu olaydan sonra liseden atıldı hala açıktan bitirmeye uğraşıyor ben lisans mezunu oldum serseriliğe de vurdu kendini değer mi değmez sevgi ve hoşlanmak yetmez arkadaşım hayatın çok acı gerçekleri var

Son düzenleme:
Ne lan o akışına bırak yok zamana bırak yok kimseye güvenme yok şöylede böyle.
Olum git ağzını burnunu kır şu çocuğun,yoksa rahatlayamazsın

Kardeşim Gibiydi Ama Ömrümde Kavga Etmediğim 2 insandan birisiydi sırtımı ona dönünce beni sırtımdan vurdu ama bitti artık dövmem ama artık arkadaşlığımız kesinlikle biter.

Geri