• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Aşk doktorlari yardiminiz lazim

DarkLight

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
25 Tem 2009
Puanı
116
Merhaba beyler
Bu sene başında üniversitede gördüğüm ve ayni bölümde olduğum bi kız var. Etkilendim,aşık oldum falan vs. Vs.

2-3 haftadir ya da daha fazla zamandir hem yüz yüze konuşuyorum hem de mesajlasiyorum. Yavşak gibi olmadan inceden belli etmeye calistim ama ne kadar basarili oldum bilmiyorum.

Ve artik yilbasinda herşeyi söylemeye karar verdim. Kar kürelerini sevdiğini bildiğim için onlardan aldim bitane. Yilbasi hediyesi diye vermeyi düşünüyorum. O an da söylemek istiyorum herşeyi.

Sizden de yardim istiyorum biraz. Her türlü düşünce fikir ve aşksozlerinize acigim. Absürt fikirlere gerek yok ama :D

Bu forum ne aşk konuları gördü ama hepsi olumsuzlukla sonuçlandı , eğer etkilemen gücün varsa ve aranız iyiyse umarım olumlu sonuçlanır diyorum .

Elektirik aldınmı ısınma oldumu?

Bence bu iş elektiriksiz olmazama doğal gazla olabilir.

Ah bu aşk ah...

Planın güzel. Hem özel bir gün, hem hediye hem de ilan-ı aşk. Daha ne kadar güzel olabilir ki ? Bunu arkadaş ortamında değil, dışarıda bir parkta, soğukta, gözlerinin içine bakarak yapmanı tavsiye ederim.

Ve bir kaç altın kural;

*Üstüne düşme
*Egosunu tatmin etmek için seni ezmesine müsade etme
*Her şeye "Tamam." deme
*Yanında ciddi ve sert ol
*Onu koruduğunu hissetsin ve yanında güvende olduğu hissini ver ona.
*Fazla pof poflama.

Ve şunu unutma, evlenip çocuk yapmadan önce hiç bir ilişki sonsuz değildir. Kendini çok kaptırma. Evlenip bir çocuğunuz olmadığı sürece elbet bitecek.​

Aşk konusunda beyazı (bleach) dinle derim, o adamın aşk hayatı beni gerçekten etkiliyor ve çok mantıklı kararlar veriyor.

Ah bu aşk ah...

Planın güzel. Hem özel bir gün, hem hediye hem de ilan-ı aşk. Daha ne kadar güzel olabilir ki ? Bunu arkadaş ortamında değil, dışarıda bir parkta, soğukta, gözlerinin içine bakarak yapmanı tavsiye ederim.

Ve bir kaç altın kural;

*Üstüne düşme
*Egosunu tatmin etmek için seni ezmesine müsade etme
*Her şeye "Tamam." deme
*Yanında ciddi ve sert ol
*Onu koruduğunu hissetsin ve yanında güvende olduğu hissini ver ona.
*Fazla pof poflama.

Ve şunu unutma, evlenip çocuk yapmadan önce hiç bir ilişki sonsuz değildir. Kendini çok kaptırma. Evlenip bir çocuğunuz olmadığı sürece elbet bitecek.​

Teşekkürler dostum haklısın :)

Oncelik olarak fikrin gayet guzel. Tutmayacak cinsten degil tabi kiz sana karsi bos degil ise. Ama XxBLeacHxX in de dedigi gibi bu altin kurallar olmazsa olmazdir. Ozellikle, kacan kovalanir mantigini hic bir zaman unutma. Kiza deger verdigini ne kadar cok abartip gosterirsen o kadar kolay olursun onun icin. Kendini hic bir zaman tam anlamiyla agirdan satma. Ama her dedigini de yapma. Hersey yerine goredir. Gerektigi yerde gulup eglen, istediklerini yap, gerektigi yerde agirligini koy ve bu kesin olsun. Bu sekilde daha iyi sonuclar elde edilebilir. Allah yardimcin olsun.

A116 cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi

Oncelik olarak fikrin gayet guzel. Tutmayacak cinsten degil tabi kiz sana karsi bos degil ise. Ama XxBLeacHxX in de dedigi gibi bu altin kurallar olmazsa olmazdir. Ozellikle, kacan kovalanir mantigini hic bir zaman unutma. Kiza deger verdigini ne kadar cok abartip gosterirsen o kadar kolay olursun onun icin. Kendini hic bir zaman tam anlamiyla agirdan satma. Ama her dedigini de yapma. Hersey yerine goredir. Gerektigi yerde gulup eglen, istediklerini yap, gerektigi yerde agirligini koy ve bu kesin olsun. Bu sekilde daha iyi sonuclar elde edilebilir. Allah yardimcin olsun.

A116 cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi

Teşekkür ederim dostum , seni arkadaşım,kankam olarak görüyorum falan vs. demesinden korkuyorum. Şuanlık tek korkum bu

Soner faceye gir ya da girdiğinde ö.m at bana ordan anlatıcam ben sana :D

Ulan 7. Sinifta bana olmusti zar zor 2-3 kizi araya sokarak cikma teklifi etmistim 23 kitalikta bir siir yazmistim kiz seni kardesim olarak goruyorum dedi ya :( hayir dese daha az uzulurdum cok koyuyo be:) insallah kabul eder Bi tanede mutlu son gorelim;)

Hahaha :D Kendi söküğümü dikemiyorum ama insanlara yardımım oluyor. :)

Geri