• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Aşk Neye Benziyor Sizce?

onurgs59

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
19 Haz 2009
Puanı
504
Favori komedyenlerimden Tolga Çevik'in "Aşk neye benziyor sizce?" sorusuna verdiği , çok hoşuma giden cevabı :)

Bu adamı çok seviyorum ya :) Sizlerden de yorumları alalım MaxiGame ailesi Aşk neye benziyor sizce ?

DlHJCcs.jpg

Son düzenleme:
30 Ocak 2015'te açmıştım konuyu kimse cevap vermemiş. Aşkı benzetecek bişey bulamadığınızdan mı acaba? :D

Bilmiyoz ki aga

SM-N9005 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

aşk bir şeye benzese idi onca şair onca şiir çıkmazdı şu koca dünyada

Ask bilerek aci cekmek, uzulmek, kendini bitirmek, paranoyak olmaktir.

Tapatalk kullanarak iPhone SE aracılığıyla gönderildi

Aşk;

- Bahtsız bedevi ve çölde kutup ayısının karşılaşmaları sonucu. Aralarındaki münasebeti anlatan temadır.

Aşk besinlerin oksitlenmiş kalıntısına benzer en önemli şey zannedersin ama oksijen daha önemlidir.

Kelebek hayatına benzer. Ömrü kısa dır. Kozadan çıkar, tüm güzelliğiyle uçar ve sonra bir bakmışsın ki ölmüş.

La aşk benim için 5 harf tuttumu aşk ile seviniyorum :D

Geri