• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

AskBotting Beğeni Programı Beta!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan desifre
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

desifre

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
10 Tem 2013
Puanı
3
ask_fm-logo-512x185.png

Öncelikle hepinize merhabalar bir süredir üzerinde çalıstıgım ask.fm beğeni programını bitirdim ve beta sürümünü sizlerle paylaşmak istedim.Programın kullanımı diğer programlara göre oldukça kolay arayüzü sade ve güzel.İsterseniz fazla uzatmadan programdan bilgi ve görsellere geçelim.​

IOL0Lra.png

Programın sunucu ile bağlantı ekranı yeni sürüm bilgiler gibi yerleri günceller.
bTzDn7J.png

Sunucu kontrol işlemi bittikten sonra böyle bir ekran cıkıcak karsımıza yukarıdaki texte linki giriyoruz.Alttan ise atılacak beğeni sayısını seçiyoruz.
Beta süremünde tek sefer de maximum 1000 beğeni atılabiliyor.Daha fazla yazsanız dahi program otomatik olarak rakamı 1000 e çekicekdir.
OKNtdEe.png

Link yazdıktan sonra program profil resimini beğeni sayısını otomatik olarak sizlere göstericekdir.Dilerseniz sol menüden browser sekmesine tıklıyarak anlık olarak izliyebilirsiniz.Program yapılacak beğeni adedine geldiği zaman otomatik olarak durur ve size bir mesaj gösterir arka planda olsa dahi en öne gelir.

Programı Çalıştırmadan Önce Yapılması Gerekenler Resimli Anlatım
[bir kere yapmanız yeterlidir]
programı ilk açtıgınızda içinde fake hesaplar bulunmamaktadır kendi hesaplarınızı kendiniz eklemelisiniz.eklemek için alltaki resimleri takip edin.

Zi52K1j.png

programa sağ tıklayarak özellikler'e girin ve ardından hedef bul'a tıklayın.
7849ylR.png

uye.txt'yi not defteri ile açın.
yVZ3dMi.png

içine diğer hesapları beğendirmek için kullanıcagınız fakeleri id-pw biçiminde girin arada çizgi olmak zorunda, kaydedin.

Programı kullanmadan önce!
Programı kullanmak için ideal olarak 100 soru gerek(hız acısından)
Programı kullanmak için kendi üyeliklerinizi programın kurulu oldugu dizinden
c:windows/programfiles/askbotting
adresindeki uye.txt dosyasını acın ve içine üyeliklerinizi
id-pw
biçiminde girin.
birden fazla hesabınız varsa alt alta yazın
Programı kullanmak için en az ie8 versiyonuna sahip olmanız gerekir.
Programı kullanmak için .net framework 4.0 gerekir.

Kullanım videosu eklenicekdir.(pazar günü büyük ihtimalle)​

Son düzenleme:
Program güncellendi !
Sunucu değişikliği yapıldı

Geri