• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Askerdeki Sevgili

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Doguk@n
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Doguk@n

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
20 Nis 2009
Puanı
1
Zavallı delikanlı olacaklardan habersiz karşılıksızca seviordu genç kızı.Soruyordu; askere gittiğimde beni bekliycekmisin?
-Evet elbette... diyordu genç kız.
Delikanlı sevinç sellerinde boğuluyordu adeta.
Günler geçti... Genç artık hazırdı askere gitmeye,vedalaşıldı sevdiğinin alnından öpüp son kez baktı gözlerine ve 'bekle dönücem' dedi.Genç kızda biliyorum dercesine salladı başını.
Delikanlı bindi otobüsüne ve gözyaşları arasında yavaşça otogardan ayrıldı.
Aradan günler geçti.Delikanlının yazdığı hiçbir mektuba cvp gelmiyordu.Ne yazarsa yazsın genç kızdan ses seda yoktu.
Birgün koğuşta otururken geldi beklenen mektup.Delikanlı okuduğunda gözyaşlarına boğuldu.
''Ben seni bekleyemiyorum ve başkasından hoşlanıyorum herşey bitti fotoğraflarımı geri yolla'' yazıyordu.
Delikanlı kendini topladı ve asker arkadaslarında ne kdr kız fotoğrafı varsa alıp mektubun içine koydu ve şöyle yazdı. '' Hangisiydin hatırlayamadım kendini belirtte öle yollim fotoğraflarını

Fıkra Diye Anlatılıyor. Fıkra Bölümünde Olması Lazım Bu Yazının.

Geri