• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

askerlik hakkında

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Odessa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Odessa

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
11 Eyl 2013
Puanı
34
beyler 27 şubat 96 dogumluyum dün gece twitterda boş boş sayfa yenilerken şaşıracağım bişeyle karşılaştım ilkokulda beraber okudugum 3 4 arkadaşım askere gidiyomuş hemen mesaj attım muhtar nedir ne değildir sağlık muayenesine falan çağırmışlar o değil ben bu adamlardan ay olarak büyügüm fakat şöyle bir durum var liseden alttan 1 dersim oldugu için mezun olamadım dolayısıyla üniversite işi yattı zaten istediğim bölümüde kıl payı kaçırdım bu sene bir bulut depolama şirketinde işe başladım sene sonunda tekrar deneyip olmassa mecbur 2 senelik biyerlere kaymayı planlıyorum şimdi asıl sorum şu sanırım okuldan bir kağıt alıp askerligi ertelettirebiliyomuşuz ben bunu yapmadım ne yapmam lazım nerden hangi evrakları alıp nerelere vermem gerekiyo evi falan basarlar kaçak diye tam rezillik :D

Açık öğretime kayıt ettir kendini en kolay ve bilinen yol :D

muhtar açıklık bi durum yok :D zaten seneye en kötü bir üniversiteye kesin kayarım onda şüpem yokta bu 1 sene aralıgında hem çalışıp hemde ders almayı düşünüyorum ben mezun olmadım diye lise mevzularını pek önemsemedim ilişki kesme kagıdını bile teslim etmedim üniversite kazanırsan gelirsin sileriz alttan dersini dediler şimdi şu bir sene aralıgında üniversite hazırlanırken asker kaçağı görünmemem için ne yapmam gerekli bunu soruyorum :D liseden ögrenci belgesi alıp askerlik şubesine mi emliyet müdürlügünemi nereye vermem gerekli veya başka bişey yapmam lazım mı

muhtar açıklık bi durum yok :D zaten seneye en kötü bir üniversiteye kesin kayarım onda şüpem yokta bu 1 sene aralıgında hem çalışıp hemde ders almayı düşünüyorum ben mezun olmadım diye lise mevzularını pek önemsemedim ilişki kesme kagıdını bile teslim etmedim üniversite kazanırsan gelirsin sileriz alttan dersini dediler şimdi şu bir sene aralıgında üniversite hazırlanırken asker kaçağı görünmemem için ne yapmam gerekli bunu soruyorum :D liseden ögrenci belgesi alıp askerlik şubesine mi emliyet müdürlügünemi nereye vermem gerekli veya başka bişey yapmam lazım mı

Ben 1 sene mezun kaldım liseden mezun olunca ama herhangi bir işlem vs yapmadım bu süreçte sanırım dershaneye kayıtlı olduğum için asker kaçağı da sayılmadım. Ama en temizi Açık Öğretim'e kayıt olmak google aratırsan açık öğretime nasıl kayıt olurum vs rahatlıkla bulursun.

Ben 1 sene mezun kaldım liseden mezun olunca ama herhangi bir işlem vs yapmadım bu süreçte sanırım dershaneye kayıtlı olduğum için asker kaçağı da sayılmadım. Ama en temizi Açık Öğretim'e kayıt olmak google aratırsan açık öğretime nasıl kayıt olurum vs rahatlıkla bulursun.

yok normal biri liseden mezun oldugunda 18 yaşında oluyo ben bi sene çaktım tam vukuuat yani :D

abimde 3 sene ertelettırmıstı fakat gerı aldı gıttı bende 18.11.1996 dogumluyum acık ogretım yuz yuze egıtım bıttı 10 tane zorunlu dersımvar okuldan kagıt alıp sanırım askerlık subesıne goturuceksın tecıl ettırceksın muhtarrr

Geri