• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Askerlik İzmir/Seferhisar

sytgkdmr

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
9 May 2012
Puanı
31
J.MU.EĞT.TB.K.LIĞI/SEFERİHİSAR/SEFERİHİSAR olarak 1. Celb Grubu olarak gidiyorum Şubatın 6sında :hsml:

Seferhisar hakkında bilgisi olan varmı nasıl yerdir :cf:

Her yaz oraya tatile giderim yazlığımız var seferihisarda.Türkiyede görebileceğin en durgun şehir Cittaslow ödülü var hatta şehirin simgesi salyangoz :D her şey yavaş işler insaları bile yavaş yürür :D Şöyle söyleyeyim CittaSlow dünyada kabul edilmiş bir ödüldür dünyanın en yavaş şehirlerinden diyebilirim.Gençler nadirdir genelde yaşlılar var hep gençleri şu şekilde görebilirsin annesinin babasının yanında gelmiş veya büyükannesinin büyükbabasının yanında gelmiştir aksi takdirde görmen çok zordur.Bar,clup vs yok denecek kadar azdır.Yazın seferihisarın içi cehennem sıcağı olur benim arabada klima yok bayılıyordum az kala arabada.Denizleri inanılmaz soğuktur.Kendi insanları dost canlısıdır fakat bizim gibi sadece tatile gidenler bir çok memleketten geldikleri için insanlar birbirlerine soğuk oluyor.Tarihi olarak gezilecek yerleri var Sığacık(Teos) gibi.Kavak yellerinin çekildiği yerdir ayrıca

Son düzenleme:
Gaziemir hava astsubay meslek yüksek okuluna başvurduğumda çok güzeldi izmir heryeri umarım öyledir. :)

seferihisar%20merkez.jpg

Şehir merkezinden bir örnek.Ayrıca sebze meyve çok ucuzdur ve öyle güzel tatları var ki biz burada saman yiyoruz resmen.

sdc134981.jpg

Burasıda akkum halk plajı yabancı pek olmaz genelde türk vardır,gelen türklerde seferihisarın yerlisidir orada çay ocağı var çayları mükemmeldir kızıda mükemmeldi hala aklım o kızda :D

teos_ormanci_tatil_koyu_seferihisar_otel_resimleri_10679.aspx

Burası pek bilinmeyen Siteler içinde kalan "Akarca" dır.Buraya seferihisarın yerlileri gelmez.Biraz yüksek kesim gelir buraya Akkuma nazaran seferihisarın merkezinden daha yakın.Genelde başka illerden gelen kişiler buraya gelir yemek fiyatları oldukça pahalı ama akkumdan daha temiz ve hareketlidir

Akşamları seferihisarda hiç hareket yoktur.Sığacık(Teos),Akarca gibi yerlere gitmeniz gerekir,fakat öyle büyük eğlence hayalleriniz olmasın dediğim gibi herkes ailesiyle geliyor.

Acemi Birliğinde ne En Önde Ol Nede En Arkada Ortalarda ol + Olaylara Karışma Kimnederse Salla Gitsin :)

seferihisar bu kavak yelleri dizisi vardı bilirmisin onun çekildiği yer deniz kenarı sakin insanların oldugu biyerdir izmir komutanı askerini sever diye biliyorum şimdiden hayırlı teskereler.

Biraz bilgi verirmisin seferihisar ile ilgili telefon kullanimi vs egitimi

acemilik Gazi emir ulş pers okulda yaptım toplam 60 Gün Sürdü 60 Boyunca Telefon Olayı çok rahattı bizim orda Seferihisar bilmiyorum ama sen sen ol telefonu ustaya geçince alt devren gelince kullan baktın ortam iyi güzel kullan ama acemilikte kullanma önermem :)

acemilik Gazi emir ulş pers okulda yaptım toplam 60 Gün Sürdü 60 Boyunca Telefon Olayı çok rahattı bizim orda Seferihisar bilmiyorum ama sen sen ol telefonu ustaya geçince alt devren gelince kullan baktın ortam iyi güzel kullan ama acemilikte kullanma önermem :)
Sen suan seferihisardamisin

Geri