• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Askerlik

Aktiflik
K.Tarihi
9 Haz 2009
Puanı
0
Öncelikle Selamun aleyküm arkadaşlar. Acemi birliğim MEBS OKL. VE EĞT.MRK.K.LIĞI/ANKARA MAMAK çıktı.Açılımı ise Muhabere Elektronik Bilgi Sistemler Okulu ve Eğitim Merkezi Komutanlığı merak ettigim sevk belgesinde muv özelligi:(MU-008) YÜK.HIZ.TLS.OP.ÇVŞ. yazıyo ne demek ve ne yapıcam.

kardeşim kasımdamı gidiceksin eger kasımda gidiceksen bu bilgiyi nerden ogrendin bende kasımda gidicemde beni şubattan beri sallıyolar sürekli önce mayıs dediler sonra agustos şimdide kasım dediler gene sallıcaklarından korkuyorum :(

kardeşim kasımdamı gidiceksin eger kasımda gidiceksen bu bilgiyi nerden ogrendin bende kasımda gidicemde beni şubattan beri sallıyolar sürekli önce mayıs dediler sonra agustos şimdide kasım dediler gene sallıcaklarından korkuyorum :(
Kardeşim e-devlet'ten bak.

e-devlette bilgi bulunmamaktatır diyor eger gene subata atarlarsa gitmicem yeter artık planmarım altust oluyor hep

----------

aa çıkmış şimdi bakdım dün bakmışdım cıkmamışdı
EGE DZ.BLG.K. İZMİR DZ.ER EĞİTİM TABUR K./İZMİR /KARABAĞLAR/POLİGON

tenıdık bir tegmen var aradım denizci olucakmışım acemi birligini orda yapıp sonra usta birligi için deniz kenarı bi yer verirler diyor güzel yere düştün diyo :)

Ben elazig il jandarma da muhabereciyim. Santralciyiz yani nöbet yok içtima yok telefonla rahat takiliyoz disardan yemek soyluyoruz.yani muhabereci olursan kiymetini bil şimdiden :)

(MU-008) YÜK.HIZ.TLS.OP.ÇVŞ. un anlamı ''Yüksek Hız Telsiz Operatör Çavuşu'' dur. Bildigim kadarı ile acemi birligi süresince mors alfabesini ögreneceksin :)

(MU-008) YÜK.HIZ.TLS.OP.ÇVŞ. un anlamı ''Yüksek Hız Telsiz Operatör Çavuşu'' dur. Bildigim kadarı ile acemi birligi süresince mors alfabesini ögreneceksin :)
Cevabın için teşekür ederim yeni gördüm öyleymiş :) 8 gün sonra görcem artık :)

Geri