• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Askerlik

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Alliance
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Alliance

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
7 Nis 2010
Puanı
138
Evet arkadaşlar 09.07.2018 tarihi itibariyle Ağustosta gidecek arkadaşların yerleri belli oldu.

Benim ; [FONT=&quot]Ç.KALE 116.J.EĞT.A.K.LIĞI/ÇANAKKALE/ÇANAKKALE

Burası hakkında bilgi sahibi olan ? Tavsiye verecek olan arkadaşlar yorumlarınıza açığım.
[/FONT]

Askerlik iyidir. Hiç birşey götürme sadece bolca bozuk para götür. Acemilik sıra beklemeyle geçer. Herkesle iyi geçin. Önden gitme arkadan da gitme ortada ol. Tüfeğine ve kasaturana sahip çık. Kaybetme dünyan kararır. Telefon yakalatma dünyan kararır. Hızlıca biter gider merak etme. Tatlı bir anı olarak kalır

Evet arkadaşlar 09.07.2018 tarihi itibariyle Ağustosta gidecek arkadaşların yerleri belli oldu.

Benim ; Ç.KALE 116.J.EĞT.A.K.LIĞI/ÇANAKKALE/ÇANAKKALE

Burası hakkında bilgi sahibi olan ? Tavsiye verecek olan arkadaşlar yorumlarınıza açığım.

Abim orada acemiliğini bitirmişti gayet rahattı normal öyle özel birşey götürmedi.Sanırım oradan da jandarma olarak devam edersin.Abim şuan İstanbul cezaevinde jandarma olarak görev yapıyor ve rahatı çok iyi.Hayırlı teskereler.

Abim orada acemiliğini bitirmişti gayet rahattı normal öyle özel birşey götürmedi.Sanırım oradan da jandarma olarak devam edersin.Abim şuan İstanbul cezaevinde jandarma olarak görev yapıyor ve rahatı çok iyi.Hayırlı teskereler.
Askerde kalıp orda çalışmaya mı başladı yoksa halen asker mi ?

Sormak istediğin sorular varsa mesaj atabilirsin. Bende yeni geldim 25 gün oluyor :) :up:

Kimi görsem yaza atmış. Abuk subuk sordukları sorularda dahil :D

Bende orda 1. bölükte yaptım askerliğimi. Kendini öncelikle devre kaybı olupta sizden 3-4 gün yada 1 hafta önce gelenlere ezdirme. Yemekhanede çok sıra olur haberin olsun. Kantini, otomatları falan herşey var o konuda sıkıntı yaşamazsın. İt durmazın tadına mecbur bakacaksın oraya kadar gitmişken :) Yazın çok sıcak, kışın da çok soğuk oluyor. Tavsiyem ne yap et kendini koğuşçu yaptır.

Benim dedem oranın bir yerlisiyle beni ziyarete gelmiş alay komutanının yanına gitmişler, tanışıyolarmış yerlisiyle. Beni it durmazdan arabayla gelip aldılar, ayakkabuları falan boyattılar. Bi gittik dedemlerde gitmiş zaten.. Kapıda da bizim bölüğün koğuş sorumlusu komutanı duruyordu beni o götürmüştü. Çıkınca ne dedi dedi, bende dedim koğuşçu olmak istiyorum komutanım dedim dedim, o da kapıdaki komutanına söyle halletsin dedi dedim :D Öyle koğuşçu olmuştum ve koskoca alay komutanından torpilim var sanıyordu bölük komutanına kadar herkes, halbuki adamın haberi yok :D

Geri