• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

ASP İle Yazılmış Müşteri Paneli (Beta)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan nevfell
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

nevfell

Proxy Developer
Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
27 Ağu 2010
Puanı
470
Yapımcının notu: Merhaba,

ASP.NET üzerinde Müşteri Paneli projesi geliştiriyorum. Bu script üzerinde müşterilerinizin hizmet, ticket takibi yapabilir ufak çaplı işletmelerinizde kullanabilirsiniz. Bu projenin oluşumu aldığım yazılım eğitiminde edindiğim tecrübe ve bilgilerin doğrultusunda olmuştur. Amacım hem kendimi geliştirmek hemde ihtiyaçlara çözüm olabilmektir. Yazdığım bu projeyi tüm güncellemelerini ücretsiz olarak bu konu üzerinden dağıtacağım. Bu konuda üzerinden eleştirilerinizi, olması gereken özelliklerle ilgili taleplerinizi iletebilirsiniz. Bu aşamadaki tüm gelişmeleri de buraya yazacağım.

demo.jpg

Müşteri Paneli BETA Özellikleri:

1. Responsive Tasarım
  2. Bootstrap CSS
  3. ASP.NET 4.0 WebForm
  4. Entity Framework
  5. MSSQL Veritabanı
  6. Admin Paneli
  7. C# Nesne Yönelimli Kodlar
  8. Duyuru Modülü
  9. Müşteri Ekle,Çıkar,Düzenle
  10. Mail Gönderme Özelliği
  11. Müşteriye Göre Hizmet Listeleme
  12. Site Ayarlarını Panelden Yönetme
  13. Editör Yapısı : CkEditör

Müşteri Paneli BETA İndir:
Müşteri Paneli İndirme Sayfası: http://goo.gl/0zQWlY

Müşteri Paneli BETA Nasıl Kurulur?
  • İlk olarak yukarıdaki linkten dosyayı indiriniz.
  • FTP veya Web aracılığıyla sitenizin ilgili ana dizinine dosyaları yükleyiniz.
  • ASP.NET sürümünü 4.0 olarak ayarlayınız.
  • MSSQL üzerinde oluşturduğunuz database üzerine dosyalar içerisinden çıkan .bak uzantılı yedeği Restore ediniz.
  • Web.config dosyası üzerinden connection string bağlantı cümlesini kendi veritabanı bilgilerinize göre düzenleyiniz.
  • Admin paneline giriş yaparak Site Adınızı ve dosyalar üzerinden logolarınızı güncelleyebilirsiniz.

SMTP Mail: Müşteri paneliniz üzerinden mail gönderme özelliğini kullanmak istiyorsanız, mailgonder.aspx dosyanız üzerinden SMTP mail ayarlarınızı kendi mail adresinize göre yapınız.

Önemli Bilgilendirme: Kurulum konusunda problem yaşıyorsanız bana özel mesajla ulaşın..

- - - Güncellendi - - -

Arkadaşlar küçük hatırlatma devamlı işleyen bir sistemde bunu kullanmanızı önermiyorum bir zaman sonra fonksiyon olarak yavaşlıyor..

Geri