• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Assassin's Creed IV [Black Flag] PS4 Gameplay

Benim sana önerim alma bunu. Bilgisayarın varsa ondan idare et. PS4 çıktığında bu yeni oyunlar sadece ona uyumlu olacaklar. PS3'de eskilerle sap gibi kalırsın.

oyunda ac3'de tanıdıgımız haytham kenway'ın babası edward kenwayı oynucaz kendisi hem korsan hem suikastçi fakat benim asıl merak ettigim konu haytham'ın nasıl tapınakçı oldugu sanırım bu oyunda onuda ögrenmiş olucaz.

oyunda ac3'de tanıdıgımız haytham kenway'ın babası edward kenwayı oynucaz kendisi hem korsan hem suikastçi fakat benim asıl merak ettigim konu haytham'ın nasıl tapınakçı oldugu sanırım bu oyunda onuda ögrenmiş olucaz.

Bu oyun diğer oyunlara göre uzak olacağı söylendi ne kadar inanmasamda , ac3 deki hikaye bana çok sıkıcı geldi.

4 Gözle bekliyorum.Normalde AC oynamadım ama bu korsan işi nedense beni cezbetti.

Geri