• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Assassins Creed Revolation

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan MonoByte
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

MonoByte

Oyun istanbulda geçiyor Sultan apdul hamit zamanında.

1 - Character certain Turks.
2 - Character necessarily Ezio and the generation of Altair.
2 - The game in Istanbul, Thessaloniki and will from time to time in the islands. Crete also included. Cyprus is also possible to see such ...
3 - game issue will get a period after the conquest of Istanbul.
4 - The latest mystery in the game confirmed that the target the leaders of Greek origin. Because the double-headed eagle Piece of Eden has the right grip.

From here on worst-case scenario:

5 - There are also rumors (as external) of Sultan Suleyman the Magnificent Zionist Khan, Hafsa Sultan's mother is Jewish, and again in the direction of the Jewish wife of the Sultan Hürrem. I write them, not foreign press, and resources. I hope you come up with a fictitious scenario, we would not hurt the Turks.

6 - Still foreign resources and the statutory period, the Jews of the Ottoman İmapratorluğu'nda Yavuz Han says that it is quite effective. Jewish origin of the strong backstages marriages lasted. Because the children of the Sultan, one of Hurrem Mihrimah Rustem Pasha married to the Sultan of Jewish origin. I'm scared of the same wishes and I hope there is a lot of young players in Assassin's Creed Revelations'la reason I say wash.

1- Karakter kesin Türk.
2- Karakter illaki Ezio ve Altair arasındaki kuşaktan.
2- Oyun İstanbul, Selanik ve zaman zaman adalarda geçecek. Girit de buna dahil. Kıbrısı görmek de mümkün gibi...
3- Oyun İstanbul'un fethinden sonraki bir dönemi konu edinecek.
4- Son gizemle oyundaki hedefin Yunan kökenli liderlerin olacağı kesinleşti. Çünkü çift başlı kartalın sağ pençesinde Piece of Eden var.

Buradan kötü senaryoya devam:

5- Ayrıca var olan söylentiler (dış kaynaklı olarak) Kanuni Sultan Süleyman Han'ın siyonist, annesi Hafsa Sultan'ın Yahudi ve yine eşi Hürrem Sultan'ın Yahudi olduğu yönünde. Bunları ben değil yabancı basın ve kaynaklar yazıyor. Umarım buradan bir uydurma senaryo ile gelip biz Türkleri incitmezler.

6- Yine yabancı kaynaklar Yavuz Han ve Kanuni döneminde Yahudiler'in Osmanlı İmapratorluğu'nda bir hayli etkin olduğunu söylüyor. Yahudi kökenli evliliklerin sürdüğü ise güçlü kulislerden. Zira Hürrem Sultan'ın çocuklarından biri olan Mihrimah Sultan Yahudi kökenli Rüstem Paşa ile evlenmiştir. Yine aynı temennide bulunarak bir hayli tırsıyorum ve inşallah Assassin's Creed Revelations'la genç oyuncuların aklı yıkanmaz diyorum.

Oyun Videoları

Assassins Creed Revelations'un Videoları: Assassins Creed Revelations / New Games Video [HQ] | Facebook

Assassins Creed Revelations'un Videoları: Assassins Creed Revelations / New Games Video [HQ] | Facebook

Not: Videoları link olarak koydum diger turlu koymayı bilmiyorum.

Resimler Buldukca eklliyicem.

2wbxl6p.jpg

v31s3s.jpg

2822hzc.jpg

Son düzenleme:
Teşekkürler paylaşım için bende duymuştum bi ara bunu :)

Teşekkürler bir çok yerde gördüm fakat en alttaki resimle ilk defa karşılaşıyorum.Oyuna ait olduğundan şüpheliyim.

Ya Bende Normal ilk Çıkan Var Tüm Versionunda Yapıyor Benim Ekran Sunny+Tv+Pc Monitör 1024x768 Ekran Çözünürlüğü Oyunu Başlatıyorum Desteklenemeyen Sinyal Nasıl Yapabilirim Bir Türlü Yapamadım Ekran Çöznürlüğünden Kaynaklanıyor ama Yapamadım. :S

Geri